Článok 05
4. novembra 2016
V decembri nás čaká 6 domácich zápasov
24. novembra 2016

Vstupenky

CENNÍK VSTUPENIEK NA DOMÁCE ZÁPASY HK POPRAD V ZÁKLADNEJ ČASTI TIPSPORT LIGY A ZÁPASY VYŠEHRADSKÉHO POHÁRA

 

 

 

 

 

 

 

CENNÍK RODINNÝCH VSTUPENIEK NA DOMÁCE ZÁPASY HK POPRAD V ZÁKLADNEJ ČASTI TIPSPORT LIGY A V ZÁPASOCH VYŠEHRADSKÉHO POHÁRA

 

 

 

 

 

 

PREDAJ VSTUPENIEK
– online na predpredaj.sk
– v predajných miestach (infopult FORUM Poprad, MIK Poprad, Telekom /Nám. sv. Egídia/)
– v pokladniach zimného štadióna (pokladňa B/C je otvorená v deň zápasu 2 hodiny pred jeho začiatkom)

VYSVETLIVKY JEDNOTLIVÝCH CENOVÝCH KATEGÓRIÍ
OSOBA ŤZP A JEJ DOPROVOD
Osoby ŤZP sú povinné preukázať sa pri kúpe vstupenky a pri kontrole vstupenky usporiadateľom platným preukazom ŤZP, ŤZP-s a preukazom totožnosti alebo cestovným pasom. Doprovod osoby ŤZP-S, ktorým môže byť fyzická osoba staršia ako 18 rokov, má nárok na vstupenku v cene 3,00 €.

ŠTUDENT
– Cenová kategória študent platí pre žiakov a študentov základných škôl, stredných škôl a vysokých škôl maximálne do 26 rokov, ktorí sa preukážu platným dokladom o štúdiu, resp. o prijatí na štúdium spolu s preukazom totožnosti, cestovným pasom alebo kartou ISIC, ITIC.
– Osobám tejto kategórie bude po preukázaní sa potrebnými dokladmi vydaný na sekretariáte klubu študentský preukaz, po preukázaní sa ktorého im pri kúpe a kontrole vstupenky vzniká nárok na zľavnené vstupné (viac info emailom na adrese muranicova@hkpoprad.sk)

SENIOR
Osoba staršia ako 60 rokov, ktorá je povinná preukázať sa pri kúpe a pri kontrole vstupenky usporiadateľom platným preukazom totožnosti alebo cestovným pasom.

DIEŤA DO 130 CM
Dieťa do 130 cm má po preukázaní sa preukazom poistenca nárok na bezplatný vstup, pričom vstupom jej nevzniká nárok na sedadlo.

Facebook komentáre