Aj v novej sezóne bude vychádzať bulletin
12. septembra 2019
Bezpečnostné a organizačné pokyny pred návštevou štadióna
12. septembra 2019

Zápasy bohaté na sprievodné aktivity

Hoci obdobie leta je pre fanúšikov hokeja častokrát nudné, pre funkcionárov klubov je naopak rušné. Ak sa chce klub dostatočne pripraviť na novú sezónu, pracovať musia všetci jeho členovia už nasledujúci deň po skončení ročníka. Túto filozofiu razí aj popradský manažment.

Stáva sa už zvykom, že do novej sezóny vstupuje klub s novinkami. Ináč tomu nebude ani teraz. Počas zápasov bude pre fanúšikov pravidelne pripravený sprievodný program s množstvom aktivít.

Aj v novom ročníku sa naskytá fanúšikom jedinečná príležitosť stráviť čas s tímom Kamzíkov a byť v ich bezprostrednej blízkosti na striedačke.

Počas tretín sa môžu diváci zabávať počas aktivíť ako je Najhlučnejšia 3búna, Beer Cam alebo Kiss Cam. Prerušenia hry spestria Ice girls.

Súťaživé typy sa môžu zapojiť do prestávkových súťaží na ľadovej ploche aj v hľadisku a získať vecné ceny. Žrebovať sa bude aj tombola. Podmienkou je zakúpiť si tombolový lístok vo fanshope HK Poprad.

Kto sa rád fotí, k dispozícii mu sú fotopointy na chodbách tribún. Zabaviť sa dá aj v Gatorade fanzóne, nachádzajúcej sa pod tribúnou „C“.

Dôležitý krok sa podaril klubu v oblasti gastronómie či merchandisingu. HK Poprad sa podarilo získať do správy bufet na zimnom štadióne nachádzajúci sa na tribúne „A“. Klub zároveň získal priestory pod tribúnou „C“, v ktorých pripravuje kaviareň a kamenný fanshop.

Niekoľko noviniek sa podarilo spraviť aj v hráčskom či fanúšikovskom zázemí. Obom kategóriám sa tak zvýšil komfort čo veríme, že sa pretaví do kvality.

Po skončení duelu sa bude vyhlasovať iZlato najlepší hráč zápasu, preto zostaňte po skončení duelu na svojich miestach.

Naďalej budú pre čitateľov pripravené tlačoviny – každý zápas bulletin, občasne časopis Poprad Hockey.

Aj naďalej budeme oceňovať Double Dee najlepších hráčov mesiaca, o ktorých rozhodnú fanúšikovia v internetovom hlasovaní.

Ale čo budeme  písať. Lepšie je raz vidieť, ako stokrát počuť. Týmto vás pozývame na domáce zápasy HK Poprad.

 

 

Facebook komentáre