Kamzíci odovzdávali vysvedčenia
30. júna 2017
HK Poprad pozýva zástupcov médií na Tatranský pohár
19. júla 2017

Ako budú dovolenkovať Kamzíci?

Počas uplynulých ôsmich týždňov absolvovali hráči HK Poprad spoločnú letnú prípravu na suchu. Ešte pred tým, než začne druhá časť prípravného obdobia na ľade, čaká na zverencov trénera Ozimáka a realizačný tím obdobie dovoleniek. Aké majú hráči a tréneri plány a kde budú naberať sily na novú sezónu sa dočítate v najbližších riadkoch.

Marcel Ozimák, hlavný tréner
S rodinou idem na osemdňovú dovolenku do Turecka, trošku si oddýchneme a po návrate sa už bude pripravovať tréningový proces. Tešíme sa na ľad a na prípravné zápasy.

František Štolc, asistent trénera
Chystám sa s rodinou do Chorvátska na Istriu a potom naspäť na štadión, kde nás čaká množstvo práce.

Patrik Svitana
Niekoľko dní ešte budem doma a potom pocestujem na Menorcu, kde budem celý týždeň oddychovať. Idem s manželkou a veľmi sa teším.

Marek Mašlonka
Idem na dovolenku do maďarského mesta Eger. Kvôli tomu, že mám malú dcérku, tak nechcem s autom cestovať na dlhé trasy. Počas dovolenky si oddýchnem.

Richard Rapáč
V piatok odchádzam s manželkou na týždeň do Turecka. Idem nabrať silu a energiu. Verím, že do dlhej sezóny, ktorá nás čaká.

Michael Vandas
Nemám ešte nič naplánované. Kým pôjdeme na ľad, tak je ešte veľa času. Možno nájdem nejaký last minute.

Jindřich Abdul
Teraz mám v pláne ešte týždeň trénovať, pretože ak niekde pôjdem, tak plánujem ísť až koncom tohto týždňa a nechcem tri týždne len odpočívať. Presnú destináciu som si ešte nevybral, možno sa ocitnem na Slovensku v Senci alebo v inej krajine.

Matej Paločko
Určite pôjdeme s priateľkou na pár dní niekde do wellnessu. Možno vycestujem aj do zahraničia. Budem sa snažiť pripraviť aj na ľad nejakým aktívnym oddychom.

 

 

Facebook komentáre