Poprad otočil zápas so Zvolenom a vyhral po nájazdoch
28. septembra 2018
Preview zápasu HC 07 Detva vs HK Poprad
30. septembra 2018

AquaCity najlepší hráč mesiaca

Hokejový klub Poprad prichádza v aktuálnej sezóne s ďalšou novinkou. Vďaka partnerovi AquaCity Poprad budú môcť fanúšikovia hlasovať každý mesiac za svojho favorita. Na základe výsledkov hlasovania získa najlepší hráč mesiaca hodnotnú cenu od AquaCity Poprad.

V hlasovaní na webe HK Poprad bude možnosť vybrať hráča, ktorý nastúpi aspoň na jeden zápas v predchádzajúcom kalendárom mesiaci. Zo všetkých ašpirantov je možné udeliť hlas iba jednému hráčovi a to len raz po dobu trvania hlasovania. Hlasovanie sa uskutoční od 1. do 15. dňa v mesiaci na webe HK Poprad. Po 15. dni v mesiaci spoznáme najlepšieho hráča uplynulého mesiaca.

Pre hráčov sú pripravené darčekové certifikáty na tradičné thajské masáže od spoločnosti Siam center Slovakia v Thai Relax Centre AquaCity Poprad alebo v Horizont Resorte v Starej Lesnej, Thai Relax Centre AquaCity Poprad, celodenné vstupy do saunového centra FIRE & WATER WELLNESS & SPA a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku AquaCity Poprad a pobyty v privátnej zóne VIP Sky Lounge na streche hotela HORIZONT Resort ****.

Facebook komentáre