Klub pripravil viacero noviniek
15. septembra 2018
Preview zápasu HK Poprad – MAC Budapešť
16. septembra 2018

Atraktívne domáce otvorenie sezóny

Popradskí Kamzíci nastúpia v nedeľu 16. septembra na svoj prvý domáci zápas vo svojej 26. sezóne v Tipsport Lige. Po štarte na trenčianskom ľade budú tentokrát bojovať o body s MAC Budapešť. Hráči Popradu však budú v porovnaní so súperom vo výhode. Za úspechom ich totiž bude hnať fantastické popradské publikum.

Pre popradských fanúšikov pripravil klub aj v aktuálnej sezóne bohatý sprievodný program. Snahou je opäť pripraviť komplexné podujatie, z ktorého si diváci odnesú množstvo zážitkov a emócií.

Vstupenky na domácu premiéru sú v predaji na www.predpredaj.sk, v predajných miestach Predpredaj.sk alebo v deň zápasu od 15:00 hod. v pokladniach Zimného štadióna mesta Poprad.

Pri vstupe na zimný štadión získa prvých 100 fanúšikov Zlatý Bažant Radler 0,0% ZADARMO.

Každý divák si na svojom sedadle nájde papierové tlieskatko, pomocou ktorého môže v priebehu zápasu dotvárať atmosféru.

Pár minút pred 17:00 vykorčuľujú na ľad hráči domáceho tímu v nových dresoch v modrom prevedení. Hneď na to sa uskutoční slávnostné predstavenie hráčov sprevádzané svetelnými a zvukovými efektami.

Pred vhodením úvodného buly zápasu zaznejú štátne hymny oboch krajín. Hymnu Slovenskej republiky zaspieva naživo Folklórny súbor Rovienka zo Spišského Bystrého.

V priebehu zápasu potešia fanúšikov okrem kvalitného hokeja aj ice girls, ktorého sa predstavia počas reklamných prestávok. Suvenír v podobe trička s klubovou grafikou získa počas tretej tretiny fanúšik sediaci na najhlučnejšej 3búne.

Možnosť odniesť si ďalšie atraktívne výhry ponúkajú prestávkové súťaže v hľadisku aj na ľadovej ploche. Čakanie na hokej si počas prestávok môžete vyplniť aj fotením pri nových fotopointoch, stretnutím s maskotom Kamkom, vo fanzóne alebo kúpou novej kolekcie merchandisingu vo fanshope.

 

Facebook komentáre