Atraktívne semifinálové zápasy

Hokejisti HK Poprad sa prebojovali do semifinále najvyššej súťaže. Na ľade Banskej Bystrice odohrali úvodné dva zápasy série. Teraz ich čakajú dôležité stretnutia pred domácim publikom. Vedenie klubu pripravilo pre fanúšikov opäť plnohodnotné podujatia s cieľom dopomôcť vytvoriť čo najlepšiu atmosféru v honbe za víťazstvami.

Hneď pri vstupe na zimný štadión budú pre fanúšikov až do vydania zásob pripravené zápasové bulletiny nabité informáciami.

Ďalšiu pozornosť v podobe tlieskatka na vytvorenie lepšej atmosféry si nájdete na svojich sedadlách.

Pred úvodným buly sa uskutoční slávnostný nástup domáceho celku. Klubovému maskotovi budú pri nástupe sekundovať Angels Cheerleaders, ktoré budú vytvárať atmosféru na tribúnach aj v priebehu zápasu. Začiatok spestrí aj svetelná a pyrotechnická show.

Klub ešte pred začiatkom prvého domáceho semifinálového duelu poblahoželá hokejistkám ŽHK Poprad k zisku titulu.

Na štadióne zaznie naživo štátna hymna. V stredu ju na heligónke zahrá Ján Handula spoločne so svojou dcérou, vo štvrtok bude spievať sólistka Alena Stoklasová.

Hľadáčik kamier veľkoplošnej obrazovky bude počas prvej tretiny vyhľadávať v hľadisku fanúšikov konzumujúcich pivo. Náhodne vybraný divák zobrazený v Beer Cam bude odmenený sixpackom piva Zlatý Bažant Radler 0,0%.

Po skončení úvodnej tretiny semifinálových duelov sa počas predvádzacej jazdy prevezie po ľade automobil Škoda.

V prvej prestávke zápasu sa bude súťažiť na tribúne. Fanúšikov čaká súťaž hádzanie kockou. Úlohou súťažiaceho bude vybrať číslo od 1 do 6. Na obrazovke sa následne zobrazí animácia kocky. Ak sa zastaví na čísle, ktoré súťažiaci vyberie, vyhrá 2 voľné vstupy na bowling do CityBowling Poprad.

Po úprave ľadovej plochy sa v stredu na ihrisku predstavia krasokorčuliarky z Krasokorčuliarskeho klubu Spišská Nová Ves Jasmína Fľaková a Mária Polčíková. Vo štvrtok predvedú svoje zručnosti hráči piateho ročníka HK ŠKP Poprad pod vedením trénera Martina Tekáča. 

V druhej tretine sa bude hľadať najhlučnejšia 3búna. Jednotlivé tribúny budú súperiť vo fandení a traja fanúšikovia z tej najhlučnejšej získajú tričko od spoločnosti 3B s logom HK Poprad Play Off.

Možnosť odniesť si zo zápasu nejakú výhru alebo hodnotnú cenu ponúka druhá prestávka. V jej úvode budú diváci v hľadisku tipovať meno hráča, ktorého tvár a číslo dresu budú na fotografii zamaskované pizzou. Kto spozná Kamzíka na obrazovke, odnesie si poukaz na XXL pizzu od Pizza Borsalino Poprad. 

Po súťaži prebehne vyhlásenie výsledkov tomboly, do ktorej sa môžete zapojiť kúpou tombolového lístka vo fanshope v hodnote 1 €. Získať môžete: 
– 1. cena – práčka Whirlpool, 
– 2. cena – darčekový kôš produktov spoločnosti Life Vision a Dobré zo Slovenska,
– 3. cena – VIP sky lounge na streche hotela Horizont Resort,
– 4. cena – VITAL PACKET pre 2 osoby do Fire & Water Wellness & Spa centra a Aquaparku AquaCity Poprad,
– 5. cena – tradičná thajská masáž v Thai Relax Center Poprad AquaCity Poprad,
– 6. cena – FAMILY PACKET – celodenný vstup do Aquaparku AquaCity Poprad pre rodiny s deťmi do 15 rokov,
– 7. cena – vstup pre 2 osoby na Chodník korunami stromov Bachledka a obojsmernú jazdu kabínovou lanovkou,
– 8. cena – certifikát na emisnú kontrolu v spoločnosti Lajmex Slovakia Trading,
– 9. cena – Kamzík burger pre teba a tvojho kamoša v Dobrých Časoch Poprad,
– 10. cena – balenie piva Zlatý Bažant 0,0%.

V prestávke sa uskutoční predstavenie fighterov PCF spojené so súťažou. Úlohou súťažiacich bude z priestoru medzi kruhmi zasiahnuť terče umiestnené na bránke. Jeden zo súťažiach, ktorý zasiahne viac terčov ako konkurent, vyhráva 4 vstupenky na MMA podujatie PCF 20 LEGENDARY.

Zábavu ponúka aj fanzóna, ktorá sa nachádza na chodbe pod tribúnou „C“. Možnosť získať suveníry a klubový merchandising sa naskytá vo fanshope.

Vychutnajme si spoločne po štyroch rokoch semifinálovú sériu pod Tatrami a podporme našich chlapcov v náročných bojoch. Poprad do toho!