Preview zápasu HK Poprad vs DVTK Jegesmedvék
17. februára 2019
Navrátilec Paločko rozhodol duel s Miškovcom
17. februára 2019

Aukcia vianočných dresov HK Poprad

Popradskí fanúšikovia majú opäť možnosť získať jedinečný kúsok do svojej zbierky. Už dnes štartuje aukcia špeciálnych vianočných dresov, v ktorých sa Kamzíci predstavili proti Trenčínu a Nitre.

Sviatočné dresy vyrobila spoločnosť 3b. Zvolená bola biela farba v kombinácii s vianočným vzorom – snehovými vločkami. Detaily sú tvorené modrými a červenými kontúrami. Na drese je využitý aj prvok charakterizujúci prostredie klubu – obrys Vysokých Tatier. V popredí je veľké klubové logo okolo ktorého prechádzajú vzorované stuhy s vločkami. Zadná strana dresu obsahuje nápis Poprad.

Do aukcie sa dostali dresy všetkých hráčov, ktorí v nich nastúpili aspoň na jeden zápas. Zberatelia tak môžu získať dres najproduktívnejšieho Kamzíka Patrika Svitanu, reprezentačného útočníka Dávida Bondru alebo gólmana Tomáša Vošvrdu.

Aukcia bude prebiehať na stránke partnera HK Poprad www.forfanshop.com. Začiatok aukcie je naplánovaný na nedeľu 17. februára, v čase hodenia buly medzi HK Poprad a DVTK Jegesmedvék Miskolc. Vyvolávacia cena dresu je 50 €, pričom minimálny prihadzov je 5 €. Aukcia vyvrcholí v nedeľu 24. februára o 16:00 hod.

Vydražte si hraný dres a potešte tak seba alebo svojich blízkych originálnym kúskom.

Facebook komentáre