Patrik Svitana si na svoje konto pripísal gól v reprezentačnom drese
23. augusta 2017
Káder HK Poprad prešiel zmenami
26. augusta 2017

Charitatívna hokejbalová exhibícia v sobotu aj s Kamzíkmi

Už v sobotu 26. augusta od 11.00 hod sa pred popradskou Arénou uskutoční charitatívna exhibícia so zbierkou pre malého bojovníka Jakubka. Zúčastní sa jej aj niekoľko hráčov HK Poprad.

HK Poprad sa spolupodieľa spolu s MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok na organizácii charitatívnej exhibície spojenej so zbierkou pre chlapčeka Jakuba Valencíka, ktorý bojuje s viacerými závažnými chorobami. Exhibícia sa koná v sobotu 26. augusta 2017 na ihrisku pred Arénou Poprad. Program začína o 11:00 zápasmi mládeže, o 12:00 sa proti sebe postavia známe osobnosti z hokejového a športového prostredia z Popradu, Kežmarku a okolia. Na záver hracieho dňa sa o 13:00 odohrá zápas medzi hráčmi HK Poprad a hráčmi MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok. Počas celého podujatia budú pre divákov pripravené sprievodné aktivity.

“HK Poprad sa v rámci spoločenskej zodpovednosti pravidelne podieľa na pomoci jednotlivcom či skupinám s ťažkým osudom. Aj preto sme sa rozhodli prijať ponuku organizátorov, pretože čím viac ľudí dobrej vôle sa spojí, tým väčšia pomoc môže byť poskytnutá. Všetci naši hráči a členovia realizačného tímu, ktorí sa predstavia v zápasoch, sa zapoja do finančnej zbierky pre bojovníka Jakubka. Podporu privítame aj od všetkých našich fanúšikov,” uviedol brand manažér HK Poprad Daniel Laškody.

Jedným zo zúčastnených bude aj majster sveta v hokejbale a člen kežmarského mužstva Libor Teplický. “Myslím si, že je to výborná akcia. Je len dobre, že sa organizujú. Ľudia môžu vidieť veľa vynikajúcich hráčov a osobností z okolia na jedno ihrisku. Bude to určite zábava. Navyše sa to robí pre dobrú vec a o to je to lepšie. Myslím, že aj pre nás hokejbalistov či pre HK Poprad to bude spestrenie letnej prípravy.”

Za MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok nastúpia:

brankári: Milan Glevaňák, Dalibor Sudor.

obrancovia: Michal Roháčik, Marek Bednár, Jakub Kovalčík,Lukáš Barč, Ľuboslav Bafia, Ľubo Šándor.

útočníci: Libor Teplický, Patrik Kromka, Tomáš Pospíšil, Dominik Glevaňák, Šimon Pisarčík, Dávid Reľovský, Boris Kantorek, Tomáš Jankura, Dominik Korvín, Ľubomír Garan, Sebastián Ugray.

HK Poprad budú reprezentovať: Abdul, Štrauch, Dinda, Rusina, Gavalier, Paločko Matej, Bondra, Ježek, Lichanec, Mlynarovič, Svitana, Mašlonka, Konig.

V zápase osobností si to proti sebe rozdajú Klouda, Hvila, Smejsík, Škovira, Paugsch, Pijak, Rampáček, Piják, Kušmirek, Valenčík, Hric, Jurínyi, Štolc, Ozimák, Molota, Minárik, Klein, Body, Bendik, Dejneka, Kroták, Brejčák, Hadzima.

Facebook komentáre