František Štolc: “S letnou prípravou sme spokojní”
30. júna 2019
Na slovíčko s posilou: Guillaume Leclerc
1. júla 2019

Čo budú robiť Kamzíci počas dovoleniek?

Počas uplynulých siedmich týždňov absolvovali hráči HK Poprad spoločnú letnú prípravu na suchu. Ešte pred tým, než začne druhá časť prípravného obdobia na ľade, čaká na zverencov trénera Štolca a realizačný tím obdobie dovoleniek. Aké majú hráči plány a kde budú naberať sily na novú sezónu sa dočítate v najbližších riadkoch.

Štefan Fabian
Dreť, dreť a dreť  aby mi neušiel vlak (smiech). Potrebujem si vybaviť nejaké veci, ktoré počas tréningov nestíham. Následne vycestujem za rodičmi do Švajčiarska načo sa veľmi teším. A zároveň sa budem aj udržiavať v kondícii.

Ján Ťavoda
Na jeden týždeň si idem oddýchnuť k moru do Chorvátska. Ochutnám chorvátske pivo. Teším sa na chorvátske ženy (smiech). Potom budem opäť trénovať, mne týždeň voľna stačí.

Lukáš Paukovček
Určite pôjdem na nejaký festival a možno aj dva. Dovolenku nemám zatiaľ naplánovanú žiadnu, som otvorený možnostiam. Samozrejme, budem aj trénovať.

Lukáš Matejka
S priateľkou ideme na Baleárske ostrovy. Budem aj trénovať, aby si telo udržalo výkonnosť.

Andreas Štrauch
Cez víkend som bol na svadbe kamaráta Ľuba Dindu. Teraz pôjdem na dovolenku, ale netuším ešte kam. Budem mať týždeň voľno a potom naskočím opäť do tréningového procesu.

Matúš Paločko
S priateľkou idem na štyri dni na Vígľašský zámok, pôjdeme aj do múzea. Budem s rodinou. Na víkend pôjdem možno aj na ryby. Verím, že si počas voľna oddýchnem a popritom sa budem pripravovať aj na ľad. Musím popracovať na priťahovačoch, s ktorými som mal v priebehu poslednej sezóny najmä v play off ťažké chvíle.

Samuel Mlynarovič
Ja sa idem ďalej pripravovať na sezónu a pokračovať v trénovaní. Samozrejme, že si aj s priateľkou oddýchnem. Budem sa venovať stavbe na dome.

Daniel Brejčák
S rodinou idem k moru. Sedem týždňov som makal a išiel som na 120 %, takže teraz idem na 200 % oddychovať.

Facebook komentáre