Dávid Skokan a Filip Mešár zhodnotili sezónu a finálovú sériu

Dávid Skokan (najužitočnejší hráč play-off Tipos extraligy): V prvom rade, by som sa chcel poďakovať p. Telenskemu, p. Heroldovi a p. Jurinyimu za celú sezónu. V klube nám nič nechýbalo, všetci sa o nás starali od prvého dňa do posledného a mali sme k dispozícii všetko. Poprad je už úplne iný klub, ako keď som odchádzal. Teraz je to top klub na Slovensku. My ako hráči si to veľmi vážime, že tu môžeme pôsobiť. Tiež by som sa chcel poďakovať všetkým spoluhráčom a som na nich hrdý. Za celú sezónu sme odviedli obrovský kus práce a ja nemôžem povedať na klub a ani chlapcov žiadne krivé slovo.

Čo sa týka finálovej série, podľa mňa ju rozhodli prvé dva finálové zápasy, kde sme aj trochu smolne prehrali. Treba rešpektovať aj silu súpera. Gratulujem Zvolenu.

Filip Mešár (prvá kompletná sezóna v seniorskom hokeji): Pred sezónou som si ani nedával takéto ciele, že prežijem celú sezónu v a-tíme. Pre mňa to bola moja najvydarenejšia sezóna, či už kolektívne alebo individuálne. Určite som za ňu vďačný a chcem sa poďakovať všetkým spoluhráčom a trénerom, ktorí mi celú sezónu pomáhali.

Škoda, že sme už tú čerešničku na torte nezlízli my, ale taký je život a ostáva veriť, že ten titul príde do Popradu čo najskôr. Vo finále sme bohužiaľ zlyhali na efektivite. Myslím si, že herne sme boli každý zápas lepší, ale tá efektivita nebola taká, aká mala byť.