Preview zápasu HC Košice vs HK Poprad
21. januára 2018
VV SZĽH preložil tri februárové kolá
25. januára 2018

Derby ovládli Košice

HC Košice – HK Poprad 6:2 (2:2, 0:0, 4:0)

 

Góly a asistencie: 11. Miklík (Dudáš, Pacan), 19. Ovčačik (Pacan, Nagy), 43. Jenčík (Spilar, Suja), 48. Suja (Kessel, Spilar), 54. Nagy, 55. Jenčík (Kafka, Suja) – 15. Mlynarovič (Petran, Štrauch), 16. Buc (Abdul, Paločko ml.)

Vylúčení: 3:6 na dve min., presilovky: 2:0, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Štefik, Holm – Gajan, Gavalier, 4601 divákov

HC Košice: Lundström (Habal) – Dudáš, Kessel, Šedivý, Ovčačík, Michalčin, Vrábeľ, Pulli, Koch – Miklík, Pacan, Nagy (C) – Kafka, Hovorka (A), Šoltés – Spilar, Suja, Jenčík (A) – Hričina, Boltun, Petráš

HK Poprad: Corbeil (Gavalier) – Petran, McDowell, Fabian (C), Krempaský, Ježek, Davydov, Korenko – Svitana (A), Mlynarovič (A), Štrauch – Abdul, Paločko ml., Buc – Paločko, Vartovník, Bondra – Hvila, Kundrik, Vašaš – Bjalončík

 

Hlasy trénerov po zápase
Marcel Šimurda, tréner Košíc:
 “Úvodná tretina nebola z našej strany ideálna, aj keď sme sa v nej dostali do vedenia. Dôležitým pre nás bolo, že sme sa v prostrednej časti rozohrali a v záverečnej časti zápasu už zúročili svoje presilovky, ale aj oslabenie.”

Marcel Ozimák, tréner Popradu: “Hráčom patrí moja pochvala za predvedený výkon v prvých dvoch tretinách, tá tretia nám už nevyšla podľa predstáv. Zápas nevyšiel našej elitnej formácii. Musím povedať, že Košice dnes zvíťazili celkom zaslúžene.”

Facebook komentáre