Poprad otočil duel so Žilinou
9. septembra 2017
Všetky tohtosezónne posily očami trénera Ozimáka
9. septembra 2017

Domáce zápasy HK Poprad obohatené o sprievodné aktivity

Popradskí Kamzíci nastúpia v nedeľu 10. septembra na svoj prvý domáci zápas v jubilejnom ročníku Tipsport Ligy. Po úspešnom štarte na žilinskom ľade budú tentokrát bojovať o body s Duklou Trenčín. Hráči Popradu však budú v porovnaní so súperom vo výhode. Za úspechom ich totiž bude hnať fantastické popradské publikum.

Pre popradských fanúšikov pripravil klub aj v aktuálnej sezóne bohatý sprievodný program. Snahou je opäť pripraviť komplexné podujatie, z ktorého si diváci odnesú množstvo zážitkov a emócií.

O 16:00 vykorčuľujú hráči HK Poprad na domáci ľad v modrej sade dresov. Tie prešli oproti minulej sezóne len malými úpravami. Počas úvodného ceremoniálu bude nástup hráčov sprevádzaný ohňovou a svetelnou šou. Pred vhodením úvodného buly zápasu vystúpi naživo Folklórny súbor Vernár, ktorý zaspieva Štátnu hymnu Slovenskej republiky.

Prestávky vyplnia opäť súťaže, v ktorých budete môcť získať vstupenky na zápasy alebo vecné ceny. Svoje šťastie budete môcť vyskúšať aj v tombole, v ktorej môžete získať práčku Whirlpool. S maskotom kamzíkom Kamkom si budete môcť vyhotoviť fotografiu.

Vstupenky na otvárací domáci zápas Tipsport Ligy 2017/2018 si môžete zakúpiť na Predpredaj.sk alebo v pokladni Zimného štadióna od 14:00 hod. Tešíme sa na vašu podporu. 

Facebook komentáre