Tatranský pohár napíše 73. kapitolu
29. júla 2020
Nová kolekcia #dameto
30. júla 2020

Dominik Kramár pokračuje v Poprade

Vedenie klubu a 31-ročný obranca Dominik Kramár spečatili podpisom zmluvy spoluprácu na ďalšiu sezónu.

Kramár sa pred rokom vrátil pod Tatry po päťročnej anabáze v krajine galského kohúta. Pri rozhodovaní o pôsobisku sa sústredil na Poprad. „Chcel som zostať doma aj kvôli rodine. Cítil som sa tu dobre a boli sme spokojní. Po sezóne sme sa rozprávali o zotrvaní a pre mňa bol Poprad prioritou,“ uviedol popradský rodák, ktorý odohral v materskom klube len 5 sezón.

Rovnako ako ostatní spoluhráči, aj Kramár má vysoké ambície. „Tak ako všetci chlapci, tak aj ja priložím ruku k dielu, aby sme tú spomínanú nedokončenú robotu tento rok dokončili,“ zaželal si Kramár.

Dominik Kramár je odchovancom popradského klubu. Debut medzi seniormi zažil v prvoligovom Trebišove. Pôsobil aj v českom prvoligovom mužstve SK Kadaň a druholigovom klube HC Klášterec nad Ohří. 182 centimetrov vysoký bek obliekal v slovenskej extralige okrem Popradu aj dres Košíc. V nižšej slovenskej súťaži štartoval za Kežmarok, spomínaný Trebišov a Bardejov, s ktorým sa dvakrát tešil zo zisku majstrovského titulu. Krátko pôsobil v maďarskom Ferencvárosi. Päťročné obdobie strávil vo Francúzsku kde získal dva majstrovské tituly. V uplynulej sezóne nastupoval za Poprad a v rámci hosťovania aj za Liptovský Mikuláš. V 39 zápasoch si na konto pripísal 10 bodov (3+7).

Facebook komentáre