Aukcia dresov HC Tatry
27. septembra 2020
Preview zápasu HK Poprad vs HK Nitra
2. októbra 2020

Dresy na novú sezónu

V stredu 23. septembra predstavil klub prostredníctvom videa tri sady dresov na novú ligovú sezónu. Fanúšikovia si môžu objednať tmavú aj svetlú verziu dresov ešte skôr, než sa odohrá prvé stretnutie Tipos Extraligy. Tretia alternatívna sada bude dostupná až po tom, čo sa v nej predstavia hráči HK Poprad.

Na dresoch sú použité farby klubovej identity. Doteraz používaná navy je tmavšia ako v minulosti, zmena nastala doplnením modrej farby v odtieni royal. Treťou hlavnou farbou je biela. Dominantou základných sád dresov je klubové logo. Celkový dizajn dotvára logo “90” symbolizujúce jubilejnú sezónu popradského hokeja a logá partnerov klubu a celej súťaže. Na menách aj číslach je použitá typografia z jedného vizuálneho štýlu klubu.

Do predaja boli zaradené dresy prvého, súpermi obávaného, útoku popradských Kamzíkov v zložení Skokan – Haščák – Svitana. Získať však môžete dresy v prevedení authentic aj replika s menom ľubovoľného hráča Popradu alebo s vlastným menom už od 31,90 € aj v detských veľkostiach. Navštívte stránku klubového partnera www.forfan.sk.

 

Facebook komentáre