Fandite Kamzíkom prostredníctvom videohovoru

Marketingový tím HK Poprad nezaháľa a pre svojich fanúšikov si pripravil ďalšiu novinku. V semifinále budú totiž môcť podporiť svoj obľúbený tím prostredníctvom videohovoru!

V Poprade sa snažíme sledovať celosvetové trendy a tak prichádzame opäť s novinkou, ktorá Vás priblíži Kamzíkom zase o čosi viac. Prostredníctvom služby Google Meet budete môcť podporiť Kamzíkov počas semifinálových zápasov a oni na oplátku uvidia, ako veľmi im držíte palce vy. Hráči Vás totiž uvidia na televízore, ktorý bude umiestnený pri východe zo šatne počas nástupu na predzápasovú rozcvičku a samotný zápas. Nápaditosti sa medze nekladú, pripravte si dresy, šály a transparenty.

Jediné, čo potrebujete, je Google účet a pripojenie na internet. Link na Google Meet zverejníme na našom Facebooku približne 50 minút pred zápasom.

V POČÍTAČI

Použite ľubovoľný moderný webový prehliadač. Nemusíte nič sťahovať. Môžete začať stretnutie alebo sa k nejakému pripojiť v ktoromkoľvek modernom prehliadači v počítači alebo laptope. Netreba inštalovať žiadny ďalší softvér.

V TELEFÓNE ALEBO TABLETE

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Google Meet Pripájajte sa, hostite stretnutia alebo zdieľajte svoju obrazovku v mobilnej aplikácii Google Meet. Stiahnite si ju na Google Play alebo z obchodu Apple Store.

Pre fanúšikovskú pohodu a dobrú atmosféru by sme Vás chceli poprosiť, aby ste si počas videohovoru stíšili mikrofóny. Pre lepší zážitok a pohľad na Kamzíkov v čo najlepšom rozlíšení a veľkosti si pripnite kameru HK Poprad.

Krok 1 – stlmenie mikrofónu:

Krok 2 – pripnutie kamery HK Poprad: