HK Poprad súčasťou Kaufland fanzóny slovenského hokeja

Počas majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa uskutočnia v dňoch 10. – 26. mája, sú pre priaznivcov hokeja vo vybraných mestách pripravené fanzóny. Jedna z nich sa nachádza aj pred Arénou Poprad na Uherovej ulici.

Vo fanzóne sa budú konať koncerty, moderované vstupy, rozhovory so známymi ľuďmi, súťaže a samozrejme prenosy všetkých slovenských zápasov na MS. Pripravená bude aj gastrozóna s jedlom a nápojmi. Vstup je zadarmo.

Návštevníci sa okrem zábavy a sledovania prenosov môžu tešiť aj na popradských Kamzíkov. „Pred každým zápasom našej reprezentácie je pripravený rozhovor s jedným z hráčov HK Poprad. V piatok 17. mája sa predstavia strieborní medailisti juniorského tímu z vlaňajšej sezóny,“ informoval Daniel Laškody z HK Poprad.

Slávnostné otvorenie popradskej fanzóny sa uskutoční v piatok 10. mája o 15:30 hod. za prítomnosti zástupcov mesta Poprad, hlavného trénera HK Poprad Františka Štolca, hráča HK Poprad Samuela Mlynaroviča a klubového maskota Kamka. V ostatných dňoch otvorí fanzóna svoje brány každý hrací deň vždy hodinu pred prvým zápasom a zatvorí sa hodinu po poslednom zápase.