HK Poprad užíva zrekonštruovanú šatňu

Od novej sezóny v nových priestoroch. A-tímu Kamzíkov sa tým výrazne zvýšilo pohodlie.

Vďaka presunu väčšiny mládežníckych kategórií do priestorov tréningovej haly mesta Poprad sa uvoľnil na zimnom štadióne mesta Poprad priestor, ktorý HK Poprad v spolupráci s mestom Poprad patrične využil.

Došlo k rozšíreniu a rekonštrukcii šatne A-tímu. Spravil sa nový sadrokartonový strop so svietidlami, nové sú aj sadrové omietky. Pribudli aj nové boxy pre hráčov, ionizér a sušič rukavíc, ktoré zafinancovalo mesto Poprad.

„Hneď ako odišla väčšina mládeže do priestorov tréningovej haly sme požiadali mesto Poprad o zväčšenie našej šatne kvôli vyššiemu komfortu hráčov. To nám vyhovelo a pridalo nám bývalú juniorskú šatňu. Obratom sme začali s jej rekonštrukciou a chcem sa týmto poďakovať všetkým osobám a partnerom, ktorý k tomu prispeli svojim dielom. Zároveň chcem poďakovať mestu Poprad a jeho primátorovi p. Dankovi zato, že nám zakúpilo nové boxy a vybavenie šatne. Vďaka tomu získala nádych európskeho štandardu. Verím, že nám nová kabína prinesie veľa šťastia a úspechov a zažije veľa osláv po víťazných zápasoch,“ vyjadril sa riaditeľ klubu Ľudovít Jurinyi.

Zároveň ďakujeme partnerom a osobám, ktoré pomohli pri realizácii tejto rekonštrukcie: