V nominácii All Star aj trio Popradčanov
15. januára 2017
Stúpame spolu s vami
18. januára 2017

HK Poprad získal nového významného partnera

HK Poprad odštartoval spoluprácu so spoločnosťou SYNOT TIP. Tá je súčasťou medzinárodnej skupiny SYNOT, ktorá je na trhu už 20 rokov a poskytuje široký servis v lotériách a hrách. 

 „Sme radi, že silné popradské spoločnosti majú záujem podporovať popradský hokej a že im na hokeji záleží. Verím, že naša vzájomná spolupráca so spoločnosťou SYNOT TIP bude mať dlhodobý charakter s pokračovaním aj v nasledujúcich sezónach,“ povedal po uzavretí zmluvy o spolupráci riaditeľ HK Poprad Ľudovít Jurinyi.

 „Skupina SYNOT dlhodobo podporuje šport v jednotlivých krajinách, v ktorých pôsobí, a to hneď na niekoľkých úrovniach – od podpory malých dedinských klubov a detských oddielov, až po ligové tímy. Na Slovensku v tomto smere nie sme žiadnou výnimkou. Sme si totiž dobre vedomí toho, že šport je v súčasnej dobe silne podfinancovaný. Preto sme touto cestou radi podporili popradských hokejistov, ktorým zároveň prajeme veľa úspechov“ uviedla Zuzana Dindofferová, výkonná riaditeľka spoločnosti SYNOT TIP.

Skupina SYNOT dnes dáva prácu približne trom tisíckam ľudí. Pôsobí takmer na všetkých kontinentoch, a to približne v dvadsiatich krajinách sveta. Svoje obchodné aktivity má v Európe, Afrike, Amerike, Austrálii a najnovšie aj v Ázii. Okrem lotériového priemyslu a dodávky špičkových IT technológií, softwarových riešení a herných zariadení sa venuje aj investíciám v oblasti cestovného ruchu a športu, podpory startupových projektov, mediálnym aktivitám a ďalším podnikateľským odvetviam. Jej ročný obrat činí približne 600 miliónov Eur.

Facebook komentáre