Počas MDD budú Kamzíci súčasťou podujatia Športuje celá rodina
30. mája 2019
Zatrénujte si s Kamzíkmi
31. mája 2019

Hokejbalový turnaj fanklubov sa uskutoční v Poprade

Fanklub HK Poprad organizuje 14. ročník Hokejbalového turnaja fanklubov. Zimný štadión mesta Poprad bude v dňoch 5. – 7. júla 2019 hostiť fankluby z extraligy a 1. ligy.

Turnaj sa koná každoročne. Jeho zakladateľom bol bývalý predseda Fanklubu HK Nitra Ľuboš Gregor, ktorý tragicky zahynul pri autonehode. Odvtedy sa toto podujatie traduje aj ako Memoriál Ľuboša Gregora.

Na turnaji panuje stále dobrá nálada. „Každoročne sa stretávame a debatujeme. Vytvára sa medzi nami rodinná atmosféra,“ uviedol spoluorganizátor turnaja Marek Remža.

Stretávanie rivalov na tribúnach kvituje aj kapitán popradských hokejistov. „Myšlienka organizácie turnaja je dobrá. Je pozitívne, že sa takto navzájom vedia fankluby stretnúť,“ chváli fanúšikov Štefan Fabian.

Aby účastníci turnaja podali čo najlepšie výkony, musia mať zabezpečené vhodné podmienky. „S organizáciou turnaja máme skúsenosť a od účastníkov sme mali dobré ohlasy. Opäť sa tešíme na peknú akciu, počas ktorej si užijeme dobrý hokejbal. Latku v organizácii sme nastavili vysoko a urobíme všetko preto, aby sme ju opäť preskočili,“ s nadšením povedal spoluorganizátor Marián Barilla.

O rozdelení tímov do dvoch skupín rozhodlo žrebovanie za účasti hráčov HK Poprad Štefana Fabiana, Tomáša Vošvrdu a organizátorov z popradského fanklubu.
A-skupina: Nitra, Martin, Bardejov, Piešťany, Skalica
B-skupina: Košice, Poprad, Spišská Nová Ves, Žilina, Liptovský Mikuláš

Facebook komentáre