Preview zápasu HK Poprad vs HC ’05 iClinic Banská Bystrica
21. decembra 2018
Poprad dominoval nad Banskou Bystricou
21. decembra 2018

Hokejové sviatky

Kalendár Tipsport Ligy má v svojom programe viacero zápasov aj v období sviatkov. Kamzíci privítajú postupne na domácom ľade atraktívnych súperov z Banskej Bystrice, Trenčína, Nitry a Košíc. Okrem kvalitného zápolenia na ľade čaká fanúšikov viacero sprievodných aktivít.

V priebehu prestávok sú pre divákov pripravené súťaže o rôzne ceny. V prvej tretine duelu sa počas úpravy ľadovej plochy zobrazí na veľkoplošnej obrazovke hráč, ktorého tvár a číslo dresu maskuje pizza. Fanúšik, ktorému sa podarí uhádnuť meno jedného z Kamzíkov, získa poukaz na XXL pizzu od Pizza Borsalino Poprad.

Ďalšiu časť prestávky vyplní program na ľadovej ploche. V piatok si medzi sebou zmerajú sily Kamzíčatá z 5. ročníka, 28. decembra si diváci budú môcť počas predvádzacej jazdy obzrieť predvádzacie vozidlo zo spoločnosti Autovalas a v prvý zápas nového roka sa predstavia krasokorčuliarky z Krasokorčuliarskeho klubu Spišská Nová Ves.

Počas druhej prestávky zápasov sa uskutočnia divácke súťaže na ľadovej ploche. Páry si budú môcť vyskúšať obliekanie do hokejovej výstroje, športovci si odmerajú rýchlosť na prekážkovej dráhe a ostrostrelci svoju presnosť v hode pukov do vedier. Pre výhercov sú pripravené odmeny – 6-hodinové poukážky na lyžovačku do Ski and Sun Bachledka.

V nedeľu 23. decembra zaznie pred zápasom štátna hymna Slovenska v podaní FS Rovienka. Po skončení duelu pri zhasnutých svetlách si vypočujeme pieseň Tichá noc, ktorú zaspieva naživo Folklórny súbor Jánošík Svit. Pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku odporúčame divákom zapnúť si na smartfóne LED svetlo. Naživo spievanú štátnu hymnu, tentokrát v podaní FS Jánošík Svit, si vypočujeme aj piatok 28. decembra.

Vianočnú atmosféru budú so špeciálnou edíciou vianočných dresov navodzovať aj samotní hráči. Vo vianočnom outfite sa predstavia počas duelov 23. a 28. decembra.

Spríjemniť si čas strávený na zimnom štadióne a zabaviť sa môžu všetci fanúšikovia vo vynovenej fanzóne. V nech sa nachádza aj fanshop s merchandisingom v klubových farbách.  

Klub zároveň upozorňuje fanúšikov na zvýšený divácky záujem v dôsledku ktorého ja pravdepodobnosť tvorenia dlhých radov pri kúpe vstupeniek v pokladni. Odporúčame vám využiť online nákup cez Predpredaj.sk, vďaka ktorému sa vyhnete dlhému čakaniu a neskorému vstupu na štadión.

Facebook komentáre