Hokejový advent pokračuje s nabitým programom

Kalendár Tipsport Ligy má v svojom programe viacero zápasov aj v období sviatkov. Kamzíci privítajú pred Vianocami na domácom ľade atraktívnych súperov z Bratislavy a Košíc. Okrem kvalitného zápolenia na ľade čaká fanúšikov viacero sprievodných aktivít.

V rámci celospoločenskej zodpovednosti sa klub rozhodol pre ďalší dobrý čin. Z každej predanej, resp. zaplatenej vstupenky na zápas proti Slovanu venuje 1,00 € (pri zľavnených vstupenkách), resp. 2,00 € na dobročinné účely a aj týmto spôsobom pomôže niekomu, kto to potrebuje.

Počas predvianočného zápasu si zaspomíname na majstrovskú sezónu 1980/81. Hráči Popradu vykorčuľujú na oba duely v retro dresoch, ktoré sú redizajnované podľa dobových dresov. Duel proti Košiciam bude mať ešte historickejšiu príchuť. Pocty sa dožijú viacerí bývalí hráči. Pred jeho začiatkom totiž nastúpia na ľadovú plochu členovia majstrovského kádra, ktorí vybojovali v roku 1981 ligový titul. Nasledovať bude slávnostné zaradenie trénera Júliusa Šuplera medzi Legendy popradského hokeja spojené s vyvesením vlajky s jeho podobizňou pod strechu zimného štadióna.

V piatok 20. decembra zaznie pred zápasom štátna hymna Slovenska v podaní FS Vagonár. V nedeľu sa predstaví FS Lomničan, ktorý pred úvodom duelu zaspieva hymnu a na jeho konci pri zhasnutých svetlách pieseň Tichá noc. Pre vytvorenie nezabudnuteľného zážitku bude všetkým divákom odporúčané zapnúť si na smartfóne LED svetlá.

V priebehu prestávok sú pre divákov pripravené súťaže o bohatý program. V piatok sa počas úpravy ľadovej plochy zobrazí na veľkoplošnej obrazovke hráč, ktorého tvár a číslo dresu maskuje pizza. Fanúšik, ktorému sa podarí uhádnuť meno jedného z Kamzíkov, získa poukaz na XXL pizzu od Pizza Borsalino Poprad. Nasledovať budú staredowny zápasníkov PCF. V druhej prestávke prebehne žrebovanie tomboly a tradičná streľba na terče s možnosťou výhry 8 minútovej jazdy pre 2 osoby v Motokáry Tatry.

Nedeľný duel bude opäť patriť súťažiam a zábave. Po prvej tretine sa uskutoční súťaž, v ktorej bude po zastavení videa úlohou súťažiaceho identifikovať, do ktorého miesta v bráne smeroval puk. Presný tip získa poukaz na 15 min. deadmatch pre 2 osoby v Laser Areny Tatry. Nasledovať bude krasokorčuliarske vystúpenie korčuliarok z Krasokorčuliarskeho klubu Spišská Nová Ves. V druhej prestávke sa bude žrebovať tombola a pripravená je Zlatá strela, v ktorej sa budú traja vyžrebovaní diváci pokúšať trafiť otvor v bráne a získať finančnú výhru 1 000 €.

Navyše 100 fanúšikov odíde zo štadióna s darčekom v podobe šálu s retro dizajnom, ktorý im daruje spoločnosť 3b.

Pre všetkých fanúšikov bude otvorený fanshop, v ktorom si budú môcť zakúpiť merch v klubových farbách či retro kolekciu.

Klub zároveň upozorňuje fanúšikov na zvýšený divácky záujem v dôsledku ktorého ja pravdepodobnosť tvorenia dlhých radov pri kúpe vstupeniek, resp. ich kontrole. Odporúčame vám využiť online nákup cez Predpredaj.sk, vďaka ktorému sa vyhnete dlhému čakaniu a neskorému vstupu na štadión.

Všetkých fanúšikov zároveň žiadame, aby aj počas emočne vypätých okamihov dbali na zachovanie minimálnej miery slušnosti a rešpektu k športovému súperovi a jeho fanúšikom. Vulgárne a rasistické prejavy výrazným spôsobom znižujú kredit nášho klubu. Ďakujeme vám.