Vo vyrovnanom zápase ťahal Poprad za kratší koniec
10. septembra 2017
Popradská mládež súťaží medzi sebou
11. septembra 2017

Kamzíci pod drobnohľadom

Slovenská najvyššia hokejová súťaž má za sebou už 2 kolá. Oba zápasy boli poznačené zraneniami hráčov zo základnej zostavy HK Poprad. Hlavnému lodivodovi popradských Kamzíkov robí vrásky na čele absencia viacerých kľúčových hráčov.

V úvodnom zápase 25. ročníka Tipsport Ligy sa zranil Richard Rapáč. Zo Žiliny si tak Richard po súperovom faule odniesol bolesti v oblasti chrbta. Pevne veríme, že v jeho liečbe nenastanú žiadne komplikácie a trénerská dvojica už bude mať Richarda k dispozícií na piatkovom zápase v Košiciach.

Nepríjemne sa na domácom ľade zranil obranca Peter König. Predbežné vyšetrenia ukázali, že má natiahnuté väzy v kolene. Aktuálne čakáme na ďalšie vyšetrenia, ktorým sa Peter podrobí. O jeho zaradení do zostavy vás budeme informovať v zápasom preview.

Dlhodobá maródka vyradila zo zostavy aj útočníka Arne Krotáka. Arne absentuje v tréningovom procese, v dôsledku čoho sa nezúčastnil ani fotenia portrétov, a preto mnohí fanúšikovia krútili hlavami, keď nevideli jeho fotografiu v zápasom bulletine. Všetci veríme v skorý Arneho návrat na ľad.

Do mužstva Podtatrancov bol z farmárskej Spišskej Novej Vsi privolaný Lukáš Vartovník, ktorý pomôže vyplniť diery v zostave.

Facebook komentáre