Kamzíci sa na All Star víkende predstavia v tíme Gáborík

All Star víkend sa nám už naplno rozbehol draftom, ktorý sa uskutočnil v sobotu podvečer v priestoroch hotela Magnus v Trenčíne. Zastúpenie tam samozrejme mal aj HK Poprad, ktorého farby na podujatí hájila dvojica Kozák – Vandas. Obaja menovaní prežívajú veľmi vydarené sezóny a niet divu, že boli na toto podujatie pozvaní.

Obaja hráči Popradu boli v sobotu večer draftovaní do jedného tímu. Do svojej zostavy si ich vybrala dvojica Marián Gáborík a Ján Pardavý. „Veľmi sa tešíme a užijeme si túto udalosť naplno. Bude to zábava a túto akciu hodnotím ako zaujímavý projekt. Som rád, že takéto podujatie sa uskutoční aj u nás na Slovensku a máme opäť šancu sa o trochu priblížiť fanúšikom a dúfam, že zabavíme ľudí, ktorí sa na nás prídu pozrieť,“ nechal sa počuť Lukáš Kozák, ktorý bol draftovaný z celkovej 16. pozície.

Do tímu Mariána Gáboríka sa dostal aj forvard prvej formácie Popradu, Michael Vandas, ktorý sa taktiež už nevie dočkať úvodného hvizdu zápasu hviezd. Draftovaný bol z 22. miesta. „Som rád, že som sa dostal do tímu k Mariánovi Gáboríkovi. Teším sa, že budeme môcť zabaviť ľudí, keďže to robíme najmä kvôli nim. Som poctený, že som sa na toto podujatie dostal a dúfam, že sa všetci poriadne zabavíme,“ uzavrel odchovanec Podtatrancov.