V kádri Kamzíkov pribudli pozitívne prípady
18. októbra 2020
Kamzíci v karanténe (3. časť)
24. októbra 2020

Kamzíci v karanténe (2. časť)

Tipos extraliga odštartovala v plánovanom termíne, nie však v plnom zložení. Koronavírus narušil hrací plán ligy. Niektoré kluby nestihli odohrať viac ako 1 zápas. Vírus zastavil aj popradských hokejistov. U väčšiny z nich sa objavil pozitívny výsledok, a preto ostal celý tím doma. Ako sa s tým vysporiadali Kamzíci?

Daniel Brejčák
Karanténu trávim mimo mesta v krásnej prírode, v lese na chate, takže je to celkom v pohode. Som spolu s rodinou, a preto mi nič nechýba. Teším sa, keď sa opäť v zdraví všetci vrátime do bežného režimu.

Roman Rychlík
Od posledného testovania, ktoré odhalilo pozitívnych hráčov, sa náš hokej ako keby zastavil. Cítim sa, akoby sa opakovala situácia z minulej sezóny. Dúfajme však, že to dopadne diametrálne odlišne. Počas karantény hrám PlayStation, vzdelávam sa, keďže na vysokej škole máme výučbu cez internet. Rozprávam sa s rodinou a priateľkou. Najradšej by som sa ale vrátil do klasického stereotypu v podobe tréning, domov, tréning,…

Peter Bjalončík
Do karantény som sa zavrel do bytu spolu s rodičmi.  Keďže mám veľa času, tak si hľadám rôzne aktivity. Klasicky si zahrám PlayStation alebo pozerám seriály. Najnovšie som začal lúštiť krížovky. Neviem sa dočkať, kedy budeme všetci zdraví a budeme môcť znovu hrať hokej.

Petr Ulrych
V týchto dňoch nerobím nič zaujímavé. Som doma a oddychujem, pozerám televíziu.

Boris Česánek
Moja karanténa prebieha veľmi jednoducho. Väčšinou len ležím, pijem veľa čaju a snažím sa konzumovať strašne veľa vitamínov či už tabletovou formou alebo ovocím a zeleninou. Snažím sa aj trošku zabaviť hraním NHL a FIFA na konzole, ktorým venujem časť dňa.

 

Facebook komentáre