Obhliadnutie sa za prípravnými zápasmi Kamzíkov
5. septembra 2017
Letná príprava je minulosťou, zhodnotili ju riaditeľ a tréner klubu
7. septembra 2017

Kamzík za volantom Alfa Romeo Stelvio

Ak sa hovorí o značke Alfa Romeo, väčšina z nás si predstaví skôr kompaktný športový sedan. Len málokto by si túto firmu spojil s veľkým SUV modelom. Kto však má prehľad v motoristickom svete vie, že približne pred rokom táto značka prišla so svojou prvou radou SUV. A práve model ALFA ROMEO STELVIO mal možnosť na vlastnej koži vyskúšať aj náš David Bondra.

Auto, ktoré poskytol autorizovaný predajca AUTO-VALAS, s. r. o. ponúkajúci autá spoločnosti FIAT GROUP, zaoberajúci sa rovnako aj predajom ojazdených áut iných značiek, či kompletným servisom a predajom náhradných dielov, je nabité inováciami.

Prvé SUV z diele Alfa Romeo je vybavené napríklad aj svetovým integrovaným brzdovým systémom (IBS) a tiež autonómnym núdzovým brzdením (AEB), ktoré si vyskúšal aj samotný David. „V jednom momente sa predo mnou zjavilo auto a v tej chvíli som sa vďaka AEB systému cítil bezpečne, pretože auto začalo automaticky brzdiť.“

Rovnako tak všetci poznáme pocit, keď potrebujeme do auta dostať všetko potrebné a niekedy aj to nepotrebné. Štedrý batožinový priestor v základnom objeme 525 litrov pojme okrem kompletnej hokejovej výstroje aj všeličo iné. „Mojou prácou a vášňou je hokej. A Alfa Romeo Stelvio s jeho batožinovým priestorom mi komfortne umožnil zbaliť všetko potrebné k hokeju a zároveň ostal priestor aj na osobné maličkosti,“ doplnil David.

 

                                      

Dizajn auta bol navrhnutý s ohľadom na funkčnosť, ale dbalo sa hlavne o zachovanie športového pocitu za volantom, ktorý má z auta aj David Bondra „Za volantom sa cítim veľmi bezpečne a je zábava ho šoférovať. Interiér auta je nádherný a komfortný a jeho vonkajšok nezaostáva. Hoci priestorovo naozaj pripomína klasické SUV, mám z neho športový pocit. Veľmi by som sa potešil, ak by som v tomto aute mohol jazdiť aj počas sezóny.“

Touto cestou sa opäť chceme poďakovať spoločnosti AUTO-VALAS, s. r. o., ktorá auto poskytla a aj v tomto prípade preukázala osobitý vzťah ku zákazníkovi.

Facebook komentáre