Bulletin v novom šate
15. septembra 2018
Atraktívne domáce otvorenie sezóny
15. septembra 2018

Klub pripravil viacero noviniek

HK Poprad s cieľom zvýšiť divákom komfort, zatraktívniť prostredie štadióna a obohatiť čas strávený na štadióne prináša na úvod sezóny viacero noviniek.

Nákup vstupeniek v pokladni B/C uľahčia fanúšikom monitory, na ktorých budú vyobrazené voľné miesta.

Pamätníci zaspomínajú a súčasná generácia si pri historických fotografiách, nachádzajúcich sa na chodbe tribúny “B”, uctí bývalých hokejistov, ktorí vyhrali pre Poprad tituly.

Fotografiu zo zápasu si budete môcť vyhotoviť aj pri nových fotopointoch znázorňujúcich striedačku domáceho tímu a šatňu popradských kamzíkov. Nezabudnite ju zdieľať na sociálnych sieťach s hashtagom #HKPoprad.

Vo fanzóne si vďaka box hokeju môžete vyskúšať vaše hokejové zručnosti. Strelíte viac gólov ako váš súper? Už čoskoro bude fanzóna obohatená o nové prvky.

Reklamné prestávky budú patriť ice girls, ktoré zaujmú nejedného fanúšika.

Po zápase si počkajte na slávnostný moment. Pre najlepších hráčov zápasu bude po skončení každého domáceho duelu pripravené ich ocenenie.

Klub vyvíjal aktivity aj v priestoroch, ktoré bežný divák nevidí. Pred letnou prípravou prešla rekonštrukciu šatňa A-mužstva. Zmodernizované boli aj VIP priestory pre partnerov klubu, ku ktorým pribudla tribúna s čalúnenými sedadlami. Vhodné pracovné podmienky sú pripravené  pre zástupcov médii v novom press centre.

Facebook komentáre