Krakov obsadil tretie miesto

HK Poprad – Comarch Cracovia 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Domácim hokejistom turnaj nevyšiel a po dnešnej prehre obsadili štvrté miesto. Na konci prvej tretiny sa ujali hráči Krakova vedenia, v druhom dejstve Poprad otočil výsledok, ale viedol iba dve minúty. O výsledku rozhodol v 42. minúte Voroshilo.

Góly: 23. Mešár (Hudec, Bjalončík), 30. Skokan (Svitana, Handlovský) – 19. Nemec (Gosztyla), 32. Dudáš, 42. Voroshilo

Rozhodovali: Orolin, Štefik – Kovalčík, Wolf

Vylúčení: 7:11 na 2 min., navyše Livingston 5+DKZ za podkopnutie, Gosztyla 10 min. za nešportové správanie, presilovky 0:1, oslabenia 0:0

370 divákov

HK Poprad: Čiliak – Dalhuisen, Drgoň, Hudec, Rymsha, Ulrych, Brejčák, Demo, Novajovský, Bjalončík, Basaraba, Handlovský, Livingston, Skokan, Šišovský, Valigura, Svitana, Bortňák, Mešár, Paločko, Vandas

Comarch Cracovia: Zabolotny – Dudáš, Gula, Ignatovich, Jaracz, Ježek, Saur, Bezwinski, Brynkus, Csamango, Gosztyla, Kaminski, Kapica, Nemec, Voroshilo, Yatsenko