All Star 2017 s výraznou popradskou stopou
4. februára 2017
Preview zápasu MsHK Žilina – HK Poprad
5. februára 2017

Lichanec v nominácii na Zlatú prilbu

Gól z vlastného pásma, sólo cez celé klzisko, Nagyove repete, či parádna rana od modrej – aj to priniesli najkrajšie januárové góly Tipsport Ligy. O popradský hetrik v Zlatej prilbe Tipsport Ligy sa pobije Peter Lichanec. 

Krásne sólo spoza vlastnej bránky premenil aj s trochou šťastia na gól Zvolenčan Daniel Krejčí. Až dvojnásobné zastúpenie majú tentoraz Liptáci. Rázne vyhodenie Ondreja Burzalu skončilo až za chrbtom brankára Trenčína, Larsa Voldena. Ten sa obzeral aj po efektnej rybičke iného Liptáka, Martina Krišku. Ranou ako z dela vymietol šibenicu Tomekovej žilinskej bránky Popradčan Peter Lichanec, Ladislav Nagy sa prezentoval drzým prienikom po krídle a rutinným zakončením.

Hlasovanie fanúšikov prebieha na hokejportal.sk/zlataprilba až do 20. februára. Jeho víťaz bude celý marec hrať v zlatej prilbe a bude jedným z kandidátom na celosezónne ocenenie – trofej Zlatá prilba Tipsport ligy, vytvorenú sochárkou Mirou Podmanickou. Za sezónu 2014/2015 ju získal Arne Kroták, v minulom súťažnom ročníku Jozef Tibenský z Piešťan.

Gól Petra Lichanca

 

Facebook komentáre