Liptáci zaskočili Popradčanov a postúpili do finále

HK Poprad – HK 32 Liptovský Mikuláš 2:3 sn (1:1, 0:1, 1:0 – 0:1)

Posledný zápas základnej časti 74. ročníka Tatranského pohára rozhodol o zložení nedeľňajších duelov o umiestnenie. Poprad si nakoniec zahrá iba o 3. miesto proti Krakovu. Dnešný zápas začal lepšie a dostal sa do vedenia v 3. minúte. Liptáci zápas otočili na 2:1 a v tretej tretine poslal zápas do nájazdov Drgoň. V nich sa presadil iba hosťujúci Urban a poslal Liptákov do finále.

Góly: 3. Livingston (Skokan, Svitana), 54. Drgoň (Vandas) – 19. Michalík (Jurík, Kapičák), 28. Paločko, rozh. nájazd Urban

Rozhodovali: Štefík, Snášel – Stanzel, Šoltés

Vylúčení: 7:9 na 2 min., navyše Petráš 10 min. a Hovorka 10+DKZ, obaja za nešportové správanie, presilovky 1:1, oslabenia 0:0

620 divákov

HK Poprad: Čiliak (Tomek) – Dalhuisen, Drgoň, Hudec, Rymsha, Ulrych, Brejčák, Demo, Novajovský – Bjalončík, Basaraba, Handlovský, Livingston, Skokan, Šišovský, Svitana, Bortňák, Mešár, Matej Paločko, Vandas, Šotek

HK 32 Liptovský Mikuláš: Vošvrda (Kozel) – Ilenčík, Kapičák, Ventelä, Mezovský, Kurali, Krempaský – Dunčko, Haluška, Kalousek, Michalík, Petráš, Matúš Paločko, Hovorka, Uhrík, Urban, Jurík, Kriška