Preview zápasu DVTK Jegesmedvék vs HK Poprad
2. novembra 2018
Zápas s Miskolcom rozhodlo predĺženie
2. novembra 2018

Majme odvahu pomáhať

V živote každého z nás sa raz prihodí niečo, čo ho zasiahne vo viacerých smeroch. Či je to stránka emocionálna, zdravotná alebo finančná. Ešte horšie je, ak sa to všetko spojí v jeden moment. Vtedy, hoci si to človek nechce pripustiť, potrebuje pomoc iných.

My v hokeji o sebe radi tvrdíme, že sme jedna veľká hokejová rodina. V ostatných dňoch sme v našej rodine prišli o jedného člena, ktorým bol Dávid Gaborčík. Jeho strata zasiahla predovšetkým jeho najbližších, ale rovnako aj nás všetkých prostredníctvom jeho sestry, Sašky, ktorá pracuje v štruktúrach klubu, je našou usmievavou Ice Girl a rovnako tak talentovanou hokejistkou.

Vieme, že situácia, ktorá v jej rodine nastala, nebude jednoduchá a po emocionálnej stránke toho veľa nezmôžeme, ale pevne veríme, že my všetci, ako veľká hokejová rodina, môžeme zmeniť mnoho aspoň v jednom smere.

Ak chcete pomôcť aj vy, prosíme, zapojte sa do finančnej zbierky, ktorá má pomôcť rodine aspoň s nákladmi spojenými s prevozom nebohého Dávida.

Číslo účtu, ktoré patrí priamo rodine Gaborčíkovej a na ktoré môžete zasielať svoju finančnú pomoc je:

SK50 0200 0000 0033 5444 9458

Pamätajme na slová Anny Frankovej: „Nikto ešte neochudobnel tým, že pomáhal druhým.“  Majme odvahu si pomáhať. Každé jedno euro pomôže.

ĎAKUJEME.

Facebook komentáre