Poprad strelil v Detve šesť gólov
3. marca 2018
Preview zápasu HK Poprad vs MHK 32 Liptovský Mikuláš
4. marca 2018

Marcové súťaže počas prestávok

Prestávkové súťaže už patria ku zvykom počas domácich zápasov. Inak tomu nebude ani počas zápasov základnej časti v mesiaci marec.

Všetci fanúšikovia majú opäť možnosť zasúťažiť si počas prestávok a vyhrať ceny od našich partnerov. V prvej prestávke nebude chýbať klasický curling s veľkými hokejkami, kde spomedzi troch súťažiacich si jeden odnesie 2 vstupenky na SIMPLY THE BEST Kickboxing action serie.

Taktiež bude pripravená súťaž o Nahlučnejšiu 3búnudo ktorej sa zapojí každá tribúna a jeden šťastlivec z najhlučnejšej tribúny si domov odnesie klubové tričko. Súťaž bude prebiehať počas druhej tretiny a výsledky zverejníme počas tretej tretiny na obrazovke.

Zabudnúť nemôžeme ani na tombolu. Aj v marci si môžete v pokladni zimného štadióna alebo vo Fanshope HK Poprad zakúpiť tombolový lístok v cene 1 € a zapojiť sa do žrebovania. Žrebovanie prebehne ako vždy počas druhej prestávky.
V tombole môžete vyhrať tieto ceny:
1. Práčka Whirlpool
2. voľný vstup na bowling v CityBowling Poprad
3. darčekové balenie výživových doplnkov od spoločnosti Life Vision

Počas druhej prestávky bude pre vás pripravená tradičná súťaž Uhádni hráča na obrazovke. Súťažiaci, ktorý uhádne meno hráča na obrazovke, si domov odnesie poukážku od Pizza Borsalino na XXL Pizzu.

Nezabudnite navštíviť aj náš fanshop, ktorý sa nachádza v priestoroch fanzóny (pod schodiskom pod tribúnou C) a zakúpte si jeden z množstva suvenírov v klubových farbách. Tešíme sa na vašu návštevu!

   

 

Facebook komentáre