Trio popradských hviezd v tíme Bondru
28. januára 2017
Tím Šatana zdolal po samostatných nájazdoch Bondrovcov
29. januára 2017

Marek Zagrapan: Teším sa na moju premiéru v zápase hviezd

Ako si sa dozvedel o nominácii na ALL STAR zápas?
Informáciu mi oznámilo vedenie klubu pred pár dňami.

Tento rok sa organizátori rozhodli nominovať skôr najväčšie mená Tipsport Ligy ako hráčov s najlepšou formou. Aj keď v tvojom prípade zapadáš do oboch kategórií. Ako sa cítiš v takej skupine hráčov a čo hovoríš na tento ťah organizátorov?
Som veľmi rád, že som dostal pozvánku. Začiatok sezóny sme nemali vôbec dobrý, no už sme na dobrej ceste a to sa prenieslo aj do nominácii. V klube sme radi za tieto nominácie.

Táto sezóna je tvojou premiérovou v našej najvyššej súťaži. Zúčastnil si sa v minulosti podobných akcií aj v iných súťažiach?
Je to moja premiéra. Ešte v juniorskej súťaži som sa zúčastnil all stars zápasu, no medzi seniormi sa mi to vyhýbalo. Keď som pôsobil v AHL, tak som bol nominovaný, ale pre chorobu som sa zápasu nezúčastnil.

Momentálne vrcholí základná časť súťaže. Padne vhod aj takéto od­reagovanie?
Ešte neviem, ako to bude nastavené, či to bude o zábave alebo vážnejší zápas. Momentálne sa nám darí, tešíme sa na vyvrcholenie sezóny, čiže nám tu pauzu nejako extra netreba. Aj keď v kútiku duše sa každý hráč teší na koniec sezóny a voľné chvíle. Ešte nás však čaká zaujímavé obdo­bie.

Do nominácie si sa dostal ako najproduktívnejší hráč Popradu. Ako si zatiaľ spokojný so svojimi či klubovými výkonmi?
Ja som osobne spokojný. V Poprade sa cítim dobre. Som si vedomý, že som ešte neukázal všetko zo svojho umenia, no dúfam , že aj z mojej strany sa majú diváci ešte na čo tešiť. Všetci hráči im chceme ešte túto sezónu dopriať veľa šťastných momentov.

Ak by bola možnosť pokračovať aj v budúcej sezóne na Slovensku v drese Popradu, nebránil by si sa tejto možnosti? Alebo ťa to láka opäť za hranice?
Áno, rád. Snažím sa robiť si svoju prácu čo najlepšie, aby som ponuku dostal aj na nasledujúcu sezónu.

Facebook komentáre