Marek Zagrapan v hlasovaní o Zlatú prilbu mesiaca október
5. novembra 2019
Kamzíci posilnili brankársky post, pod Tatry sa vracia Patrik Nechvátal!
6. novembra 2019

Miss Cheerleaders Tipsport Ligy aj s Popradčankou Paťkou

Hokejoví fanúšikovia budú celý november voliť najkrajšiu, najmilšiu a najviac sexy cheerleaderku Tipsport ligy, ktorá ako jedna z prvých na Slovensku bude jazdiť na úplne novom automobile Opel Corsa.

Hokej vždy priťahoval krásne dievčatá. Vidíme ich nielen medzi partnerkami hokejistov, ale aj v hľadiskách a na ľade počas duelov Tipsport ligy. Cheerleaderky a tzv. „ice girls“ rozpaľujú pohľady najmä mužských fanúšikov. Dievčatá však nie sú len na ozdobu. Počas prestávok predvádzajú dokonalé tanečné kreácie, za ktorými sú hodiny tvrdého tréningu. Cheerleaderky pravidelne obohacujú súboje na Slovane, v Košiciach, Banskej Bystrici, Michalovciach i vo Zvolene. Ice girls spestrujú duely popradských kamzíkov. Cheerleaderky i ice girls sa pravidelne objavujú tiež na obrazovkách staníc Sport1Sport2 počas live prenosov z každého kola Tipsport ligy.

Novembrový súboj
Hokejoví fanúšikovia si teraz budú môcť vybrať tú NAJ – najkrajšiu, najmilšiu, najviac sexy. Hlasovanie prebieha na hokejportal.sk/miss od 1. do 30. novembra. Fanúšikovia môžu vyberať spomedzi štrnástich nominovaných dievčat zo všetkých tímov, ktoré majú cheerleaderky. V nominácii nechýba ani ice girl z Popradu, Paťka. Hlasovať možno za viacero dievčat, maximálne raz denne. My však pevne veríme, že svoj hlas odovzdáte práve Patrícii.

Profily dievčat obsahujú okrem fotogalérie tiež ich obľúbeného hokejistu, instagramový profil, ale (pre inšpiráciu) tiež instagramový profil obľúbenej instagramovej hviezdy. A tie sú skutočne rozmanité ?

Slovenská premiéra
Víťazka si ako jedna z prvých na Slovensku zajazdí na úplne novom modeli bestselleru Opel Corsa, ktoré získa na mesiac, s plnou nádržou. Tá bude pre zelenšiu a ohľaduplnejšiu budúcnosť a jazdenie bez emisií dostupná aj v čisto elektrickej verzii s výkonom 100kw /136 k.

Hlasujúci môžu tiež vyhrať 5 dresov slovenskej hokejovej reprezentácie s vlastným číslom a menom od AllForFan.com.

Ak majú hokejoví fanúšikovia chuť vyhrávať ešte viac, môžu sa zaregistrovať sa do Sport1 TV klubu na https://tny.im/jQh a vyhrávať pravidelne zaujímavé ceny.

Facebook komentáre