Na play off zápasy sa oplatí prísť

Hráči aj fanúšikovia majú veľa dôvodov tešiť sa na domáce štvrťfinálové súboje. Po dvoch víťazstvách na súperovom ľade budú hráči HK Poprad opäť o niečo silnejší. Kamzíkov povzbudí popradské publikum. Priaznivci hokeja sa okrem kvalitného zápolenia na ľade môžu tešiť aj na bohatý sprievodný program. Nalaďme sa spoločne na ďalšie kvalitné zápasy. Pozor, stále je však len 2:0.

Pred úvodným buly sa uskutoční slávnostný nástup domáceho celku. Klubovému maskotovi budú pri nástupe sekundovať Angels Cheerleaders, ktoré budú vytvárať atmosféru na tribúnach aj v priebehu zápasu. Začiatok spestrí aj svetelná a pyrotechnická show.

Klub si v úvode domácich play off zápasov uctí ďalšie osobnosti a legendy popradského hokeja. Pod strechu zimného štadióna vyvesí v piatok vlajky s podobizňou Milana Skokana a Pavla Svitanu. Slávnosť sa uskutoční za prítomnosti oboch menovaných.

Na štadióne zaznie naživo štátna hymna. V piatok ju zahrá Dychová hudba Tatramat, v sobotu zaspieva FS Lomničan z Veľkej Lomnice.

Hľadáčik kamier veľkoplošnej obrazovky bude počas prvej tretiny vyhľadávať v hľadisku fanúšikov konzumujúcich pivo. Náhodne vybraný divák zobrazený v Beer Cam bude odmenený sixpackom piva Zlatý Bažant Radler 0,0%.

V prvej prestávke piatkového zápasu sa na ľade predstaví vozidlo značky Škoda na streche s najrýchlejším slovenským lyžiarom Michalom Bekešom. V sobotu vystúpi na ľade krasokorčuliarka Ivana Valovičová z Krasokorčuliarskeho klubu Spišská Nová Ves.

Počas úpravy ľadovej plochy sa bude súťažiť aj na tribúne, pripravená je aj súťaž na ihrisku. Viac informácii o súťažiach nájdete v samostatnom článku.

V druhej tretine sa bude hľadať najhlučnejšia 3búna. Jednotlivé tribúny budú súperiť vo fandení a traja fanúšikovia z tej najhlučnejšej získajú tričko s logom HK Poprad.

Prestávku po druhej tretine obohatí v piatok krasokorčuliarske vystúpenie Nely Tatarkovej z Krasokorčuliarskeho klubu Spišská Nová Ves. V sobotu sa predstavia na ľadovej ploche mladé talenty z 5. ročníka HK ŠKP Poprad.

Možnosť odniesť si zo zápasu nejakú výhru alebo hodnotnú cenu ponúkajú aj v druhej prestávke súťaže a tombola.

Zábavu ponúka aj fanzóna, ktorá sa nachádza na chodbe pod tribúnou „C“.  Možnosť získať suveníry a klubový merchandising sa naskytá vo fanshope.

Po skončení zápasu sa uskutoční vyhlásenie iZlato najlepších hráčov zápasu z oboch tímov.

Pre fanúšikov budú až do vydania zásob pri vchodoch pripravené zápasové bulletiny nabité informáciami.

Príďte povzbudiť našich chlapcov na domáce štvrťfinálové zápasy 15. a 16. marca 2019 o 18:00 hod. na Zimnom štadióne mesta Poprad. Vstupenky sú v predpredaji aj na www.predpredaj.sk. Úspech sa nemeria len počtom bodov, ale hlavne úrovňou decibelov. Tešíme sa na vás.