Pod Tatrami bude pokračovať aj Matúš Paločko
6. mája 2017
Kamzíci odštartovali letnú prípravu behom Wings for Life World Run
7. mája 2017

Nárast publicity HK Poprad v médiách za poslednú sezónu

Hokejový klub, to nie sú len zápasy, tréningy či stretnutia hráčov s fanúšikmi. Aby bol klub úspešný, treba zabezpečiť jeho medializáciu na celoslovenskom poli.

A práve táto, v slovenskom športe podceňovaná sféra, sa stala jednou z priorít pri pozdvihnutí úrovne marketingu v klube HK Poprad. Nič nespadne z neba len tak pre nič za nič a toto je prípad aj medializácie samotného klubu. Spoliehať sa na to, že si klub všimnú samé médiá a že o ňom budú písať len pozitívne, nie je najlepšia taktika.

HK Poprad sa snaží nadväzovať čo najkorektnejšie vzťahy so všetkými relevantnými médiami na Slovensku. Pochopili sme, že keď sa ku kolegom z médií budeme správať slušne a najmä dostupne, dostane sa nám tej správnej a korektnej pozornosti aj z ich strany. Ak sa médiá dostanú k informáciám, ktoré potrebujú k svojej práci, vyhne sa aj klub rôznym nepravdivým správam či dohadom o svojej činnosti.

Úlohou marketingového oddelenia HK Poprad či samotných redaktorov je aj vytvorenie kvalitných PR článkov či správ o rôznych akciách, ktoré sa konali alebo budú konať pod našou záštitou. Tie uverejníme na našom webe a pomocou sociálnych sietí ich posúvame ďalej našim fanúšikom. Samotný klubový web sa snažíme zapĺňať pravidelnými správami. Ich množstvo možno nie je až tak dôležité, ako ich kvalita. Ak tú nastolíme na vyššiu úroveň akou píšu články naši ligoví konkuretni, naše články sa stanú zaujímavými aj pre ostatné médiá. To že sa nám darí túto stánku propagovania klubu posúvať vyššie, svedčí aj niekoľkonásobne vyšší počet správ o našom klube v najväčších slovenských médiách oproti minulým sezónam.

Počet správ uverejnených o klube HK Poprad za uplynulú sezónu:

Denník Pravda 12, Denník SME 26, Hokejportal.net 87, Hokej.sk 58, Aktuality.sk 59, Hokejový svet.sk 95, TASR (info.sk) 30, Zoznam.sk 1, Topky.sk 7. Ide čisto o články len o klube HK Poprad mimo výsledkových servisov.

Na klubovom webe HK Poprad sme uverejnili celkovo 335 článkov a na oficiálnej facebookovej stránke klubu 788 príspevkov.

Facebook komentáre