Vítame vás na novej webstránke HK Poprad
9. decembra 2016
Preview zápasu HK Poprad – HC Košice
9. decembra 2016

Nečakaj v rade, kupuj online.

Poznáme to všetci. Sme optimisti a myslíme si, že prídeme na štadión 10 minút pred začiatkom zápasu a nikde nebude ani nohy. Omyl. Presne to isté si pomyslelo aj ďalších 500 ľudí.

Rada č. 1: Kúp si vstupenku doma cez internet.
Nie je to nič zložité. Cez www.predpredaj.sk to zvládneš za pár minút. Následne máš dve možnosti: a) vytlačíš si ju a fyzicky donesieš ku vchodu, alebo po b) necháš si ju vo svojom mobile alebo tablete. Čítačka vie načítať QR kód aj z neho.

Rada č. 2: Prídeš na štadión v dostatočnom časovom predstihu.
Nespoliehaj sa na to, že hráme s menej atraktívnym súperom a nebude toľko ľudí. Zároveň zváž aj dopravnú situáciu na cestách. Veď to poznáme. Semafor…stojíme a nejdeme. Aj 20 minút. Príď skôr, je na čo pozerať! Naši Kamzíci sa rozvičujú už 40 minút pred zápasom.

Rada č. 3: Kúp vstupenku pred štadionóm. Je tam Free Wi-Fi.
Pred štadiónom je k dispozícii free Wi-Fi pripojenie. Stačí už len v mobilnom zariadení naťukať do vyhľadávača www.predpredaj.sk a kúpiť si vstupenku rovno na mieste online. Opäť platí, že čítačka to načíta aj z mobilu.

Rada č. 4: Obrň sa trpezlivosťou.
Pokiaľ prídeš 5 minút pred zápasom, nečakaj, že ťa niekto v rade pustí pred seba dobrovoľne. Ani hromženie ti nepomôže. Skôr naopak. Obrň sa preto trpezlivosťou a úsmevom. Všetci sme len ľudia.

Rada č. 5: Kupuj vstupenky cez www.predpredaj.sk.
Je to rýchle, jednoduché a nestojíš v rade. A konečne stihneš aj prvú tretinu zápasu a najeké to pivko!

Facebook komentáre