Nováčikovi sme podľahli 1:4

HC Nové Zámky – HK Poprad 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

Góly: 16. Drtina (Cardwell, Paulovič), 22. McParland (Makovský), 24. Cardwell (Saarinen, Kytnár), 37. Dubec (Maier, Dom. Rehák) – 35. Hvila (Troliga). Rozhodovali: Baluška, D. Konc – Výleta, J. Tvrdoň, vylúčení: 4:5, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1425 divákov

Nové Zámky: Lundström – Cardwell, Drtina, Maier, Sandgren, Denis Rehák, Makovský, Tábi, Sucharda – Paulovič, Kytnár, Saarinen – Kučkin, Novotný, Hujsa – Čaládi, Svoboda, McParland – Fábry, Dominik Rehák, Dubec

Poprad: Fokin – Fabian, Guliajev, Ibragimov, Davydov, Dinda, Suchý, Ježek, Pokovič – Lichanec, Zagrapan, Henderson – Matúš Paločko, Bjalončík, Kroták – Svitana, Mlynarovič, Štrauch – Troliga, Murček, Hvila

Štefan Mikeš, tréner Nových Zámkov: „Z nášho pohľadu to bol dobrý zápas. Obe mužstvá mali možnosti, tlačili sa dopredu a vytvárali si dobré príležitosti. Rozhodli úvodné minúty druhej tretiny, keď sa nám podarilo streliť dva góly. Potom sme síce urobili nejaké chyby, ale ubránili sme to a dokonca sme dali ešte jeden gól navrch. Myslím, že veľmi dobre sme bránili predbránkový priestor, čo bolo veľmi dôležité. Mali sme ešte aj nejaké príležitosti v ďalších presilových hrách, ale súper hral oslabenia veľmi dobre. S tromi bodmi sme samozrejme veľmi spokojní.“

Marcel Ozimák, tréner Popradu: „Naši chlapci preukázali v dnešnom zápase snahu, myslím si, že z aktivity, ktorú sme mali, sme si dokázali vytvoriť dosť gólových šancí. Početnosť striel bola dobrá, avšak brankára sme dokázali prekonať iba jeden raz. Brankár bol dnes podľa mňa výraznou oporou domácich. Prehrali sme vďaka tomu, že sme dostali gól v oslabení 3 na 5, potom prišli dve naše zaváhania v obrannom pásme, po ktorých sme dvakrát z dorážok inkasovali. Nemôžem povedať, že naši brankári chytali zle, ale brankár súpera chytal výborne a dokázal pochytať aj nemožné šance. Súper vyhral zaslúžene. S produktivitou, akú máme, vyhrávať zápasy nemôžeme.“