Preview zápasu HK Poprad vs MHC Mikron Nové Zámky
4. novembra 2018
Poprad zdolal Nové Zámky futbalovým výsledkom
4. novembra 2018

Novembrové súťaže a tombola

Je tu november, v ktorom popradských hokejistov čaká množstvo domácich duelov. Súťažiť sa však nebude len počas riadneho hracieho času, ale aj počas prestávok, a tak je tu pre vás pripravená tombola a rôzne súťaže, v ktorých môžete vyhrať zaujímavé ceny od partnerov HK Poprad.

Pred, ale aj počas zápasov popradských Kamzíkov si budete mať možnosť zakúpiť tombolový lístok v hodnote 1 € v pokladniach zimného štadióna a vo fanshope.

Počas najbližších zápasov sa hrá o tieto ceny:

1. cena – práčka od spoločnosti Whirlpool
2. cena –  vstup na bowling do CityBowling Poprad
3. cena – sixpack piva Zlatý bažant RADLER 0,0.

Vyhodnotenie tomboly sa bude konať v tradičnom termíne a to vždy po skončení 2. tretiny zápasu. Výhercovia tomboly si ceny môžu prevziať počas druhej prestávky pri boxe časomeračov alebo po zápase na sekreteriáte klubu. Výsledky tomboly zverejníme na webe HK Poprad v sekcii Tombola.

 

Nudiť sa nemusíte ani počas prestávok. Počas tretiny stačí chytiť loptičku a vy sa tak môžete zúčastniť súťaže priamo na ľadovej ploche a vyskúšať si svoje hokejové schopnosti.

Prestávkové súťaže

1. súťaž – Curling s veľkou hokejkou – každý súťažiaci bude mať 1 pokus s veľkou hokejkou na to, aby sa puk dokĺzal zo stredového kruhu z bodu na vhadzovanie čo najbližšie ku bodu na vhadzovanie kruhu, ktorý si súťažiaci s moderátorom vopred pred súťažou dohodnú.

2. súťaž – Slalom – dvaja súbežne idúci súťažiaci pôjdu slalom od červenej čiary pomedzi 3 kužele po stranách ihriska (trestná lavica, striedačky) a ten ktorý po skončení slalomu ako prvý trafí bránu sa stane víťazom.

3. súťaž – Uhádni hráča na obrazovke – tradičná prestávková súťaž, kde sa na obrazovke objaví hráč a úlohou súťažiaceho bude uhádnuť o koho ide. Nebude to také jednoduché. Hráč bude mať zakrytú tvár pizzou. Ten, kto uhádne, tak si domov odnesie poukaz na XXL pizzu od Pizza Borsalino Poprad.

4. súťaž – Najhlučnejšia 3búna – taktiež bude pripravená súťaž o Najhlučnejšiu 3búnu, do ktorej sa zapojí každá tribúna a jeden šťastlivec z najhlučnejšej tribúny si domov odnesie klubové tričko. Súťaž bude prebiehať počas druhej tretiny a výsledky zverejníme počas tretej tretiny na veľkoplošnej obrazovke.

5. súťaž – Traf prázdnu bránu – úlohou súťažiaceho je trafiť čo najviac pukov do opustenej brány z polovice ihriska.

*Povinnosti súťažiaceho: Každý súťažiaci je povinný mať počas súťaže na ľade na hlave upevnenú prilbu a počúvať pokyny moderátora. Malým deťom bude možné sa do súťaže zapojiť len v sprievode staršej osoby.

Facebook komentáre