Predaj zberateľských kartičiek
27. februára 2017
Preview zápasu HC Nové Zámky vs HK Poprad
3. marca 2017

Odpovede na otázky z rubriky Pýtajte sa – 2

V novej rubrike, ktorú sme pripravili pre fanúšikov popradského hokeja, ste mali možnosť adresovať vedeniu klubu otázky, nápady a pripomienky. Ak ste využili túto možnosť, tak v nasledujúcich riadkoch nájdete odpovede od riaditeľa klubu Ľudovíta Jurinyiho. 

Medzi fanúšikmi kolujú debaty o tom, že HK Poprad nemôže postúpiť do play off, nakoľko nebude mať kde hrať zápasy kvôli MS? Je to pravda a aké sú riešenia v prípade postupu do play off?
To, že HK Poprad nemôže postúpiť do play off, sa nezakladá na pravde. My ako klub sa snažíme o čo najlepší výsledok a spolu s chlapcami spravíme pre to maximum. Riešení v prípade postupu do play off je viacero, avšak spájajú sa s mnohými komplikáciami. Pracujeme na viacerých alternatívach.

Postará sa klub o fanúšikov, ktorí budú chcieť vycestovať za Kamzíkmi na zápasy v prípade, že budú hrať semifinále a finále na inom štadióne?
V záujme klubu je, aby sme mali na tribúnach svojich zástupcov. V súčasnosti však nevieme sľúbiť, či to bude možné finančne zastrešiť.

Má klub záujem o starších popradských odchovancov?
Klub má záujem o odchovancov, avšak výber hráčov je na trénerskej dvojici. Samozrejme, overujeme si výkonnosť našich odchovancov pôsobiacich v iných kluboch a s tým aj všetky možnosti spojené s ich príchodom k nám.

Neuvažujete o možnosť predaja tombolových lístkov v útrobách štadióna, napr. pred každou tribúnou alebo priamy predaj na tribúne?
Áno, uvažujeme o tom, avšak v aktuálnej sezóne to už nezrealizujeme. V budúcej sezóne však bude predaj nastavený tak, aby bol na lístky ľahší dosah.

Plánuje klub osloviť na spoluprácu Ľuboša Bartečka?
Ľuboš Bartečko je človek, ktorého si vážim. Ak by bol doma na Slovensku a mal by záujem zapojiť sa do našej organizácie a pomôcť nám s mládežou a A-mužstvom, tak som otvorený debate.

Prečo odišiel Adam Lapšanský z HK Poprad?
Adam odišiel na vlastnú žiadosť, keďže bol jeden z hráčov, ktorý mal u nás otvorenú zmluvu. Dostal lepšiu ponuku a využil túto možnosť.

Aký je rozpočet klubu pre aktuálnu sezónu a aká je aktuálna finančná stránka klubu?
K rozpočtu a celkovému financovaniu klubu sa vyjadríme po skončení sezóny, aby sme mali presné údaje a poskytli presné informácie.

Mnohí si kupujú permanentku aj kvôli výhode v prípade postupu do play off. V prípade, že sa tieto zápasy nebudú hrať na našom štadióne, tak bude platiť permanentka aj na zápasy hrané vo vonkajšom prostredí alebo odškodníte týchto fanúšikov?
Zakúpené a zaplatené permanentné vstupenky na aktuálnu sezónu platia na jej základnú časť a v prípade postupu do play off aj na prvú časť vyraďovacej časti sezóny – štvrťfinále. V prípade postupu do semifinále play off by permanentky nemali platnosť ani v prípade, ak by sa tieto zápasy hrali na Zimnom štadióne mesta Poprad.

Vaše otázky nám aj naďalej môžete posielať na e-mailovú adresu pytajtesa@hkpoprad.sk. Ďakujeme Vám.

Facebook komentáre