Otvárací duel sezóny s atraktívnym programom

Popradskí Kamzíci nastúpia v piatok 13. septembra na svoj prvý domáci zápas vo svojej 27. sezóne v Tipsport Lige. O prvé body sa pobijú s hráčmi Banskej Bystrice. Hráči Popradu však budú v porovnaní so súperom vo výhode. Za úspechom ich totiž bude hnať fantastické popradské publikum. Samotnému duelu bude predchádzať zápas legiend, ktorý začína už o 16:00 hod.

Pre popradských fanúšikov pripravil klub aj v aktuálnej sezóne bohatý sprievodný program. Snahou je opäť pripraviť komplexné podujatie, z ktorého si diváci odnesú množstvo zážitkov a emócií.

Vstupenky na domácu premiéru spojené s rozlúčkou s kariérou rekordmana Arneho Krotáka sú v predaji na www.predpredaj.sk, v predajných miestach Predpredaj.sk alebo v deň zápasu od 12:00 hod. v pokladniach Zimného štadióna mesta Poprad.

Pri vstupe na zimný štadión je pre každého diváka pripravený darček v podobe puku s logom, ktoré sa objaví na dresoch počas exhibičného duelu. Každý divák si na svojom sedadle nájde papierové tlieskatko, pomocou ktorého môže v priebehu zápasu dotvárať atmosféru.

O 15:55 nastúpia na ľadovú plochu bývalí hokejisti, ktorí v minulosti nastupovali v jednom tíme s Arne Krotákom. Samotný duel odštartuje o 16:00 hod. Zápas sa bude hrať formátom 2 x 10 minút s jednou prestávkou, počas ktorej sa spomedzi všetkých vstupeniek vyžrebujú výhercovia tomboly. Po zápase budú nasledovať súťaže zručností.

Už o 17:20 vykorčuľujú na ľad hráči domáceho tímu v nových dresoch v bielom prevedení. V zostave nebude chýbať Arne Kroták, ktorý sa pred zápasom rozlúči so svojou hráčskou kariérou.

Na úvod zápasu sa uskutoční slávnostné predstavenie hráčov sprevádzané svetelnými a zvukovými efektami.

Nasledovať bude vyradenie čísla #13, po ktorom sa bude dekorovať a ďakovať Arnemu Krotákovi. Kapitán sa následne postaví na čestné buly, ktoré vhodí primátor mesta Poprad Ing. Anton Danko.

Po slávnostnom akte zaspieva naživo štátnu hymnu Slovenskej republiky Folklórny súbor Vagonár.

V priebehu zápasu potešia fanúšikov okrem kvalitného hokeja aj ice girls, ktorého sa predstavia počas reklamných prestávok. Suvenír v podobe trička s klubovou grafikou získa počas tretej tretiny fanúšik sediaci na najhlučnejšej 3búne.

Možnosť odniesť si ďalšie atraktívne výhry ponúkajú prestávkové súťaže v hľadisku aj na ľadovej ploche. Čakanie na hokej si počas prestávok môžete vyplniť aj fotením pri nových fotopointoch, stretnutím s maskotom Kamkom, vo fanzóne alebo kúpou novej kolekcie merchandisingu vo fanshope.