Partnerská Jazyková škola TARGET ponúka štipendium pre mládež – individuálne jazykové tréningy zadarmo

Partner HK Poprad Jazyková škola TARGET opäť ponúka skvelú možnosť získať individuálny jazykový tréning (angličtiny alebo nemčiny) v hodnote 500 € v rozsahu 30 hodín/týždňov úplne zadarmo.

Zlepši sa v rozprávaní, trénuj si reálne zručnosti v angličtine s profesionálnym lektorom, detailne spoznaj hokejovú reč a po absolvovaní kurzu dostaneš certifikát a získaš náskok pred ostatnými. 

Si člen nášho klubu aspoň v 5. ročníku, doraste alebo juniorke a chceš sa naučiť viac? Pošli nám krátky motivačný e-mail, v ktorom uvedieš, prečo by si mal jazykové štipendium vyhrať práve ty. E-mail pošli na adresu info@target-skola.sk do 19. septembra a my vyberieme dvoch mládežníckych hráčov, ktorí dostanú individuálne jazykové kurzy zadarmo. 

Jazykový tréning bude prebiehať v termínoch, ktoré si určíš buď v jazykovej škole, v priestoroch HK Poprad alebo online z pohodlia domova – alebo kombinovane podľa potreby. Obsah kurzu a zameranie podľa tvojich aktuálnych vedomostí a potrieb.

A podľa čoho si vyberieme? Hľadáme tých z vás, ktorí majú najväčšiu motiváciu učiť sa. Jazyková škola TARGET venuje dvom hráčom kompletné štipendium. Ak to myslíš s hokejom vážne, bez angličtiny to nejde.