Program prípravy HK Poprad
30. mája 2017
Štrnástka aj v novej sezóne Kamzíkom
5. júna 2017

Permanentné vstupenky 2017/2018

HK Poprad spúšťa predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2017/2018 Tipsport Ligy.

Predaj permanentiek na novú sezónu bude prebiehať v troch vlnách. V prvých dvoch budú môcť fanúšikovia získať permanentky za zvýhodnené ceny. Zároveň je pre majiteľov permanentných vstupeniek kategórie „PREMIUM“ pripravený exkluzívny darčekový obal obsahujúci permanentku, množstvo zľavových kupónov a akcií na produkty a služby u našich partnerov a darček s logom HK Poprad.

Cena permanentných vstupeniek bude vo všetkých vlnách predaja výhodnejšia v porovnaní so súčtom cien za individuálne zápasové vstupenky. Záujemcovia o permanentku si budú môcť vyberať z viacerých cenových kategórii. Cenová diferenciácia je tvorená kategorizáciou sektorov, časovým obdobím predaja a objemom zápasov, na ktoré sa bude permanentka vzťahovať.

Informácie o cenách jednorázových zápasových vstupeniek na novú sezónu zverejníme v blízkej budúcnosti. V rámci cenníka pripravujeme aj vstupenky pre rodiny s deťmi. 

Prvá vlna predaja permanentiek sa uskutoční od 5. do 9. júna. V nej si budú môcť permanentky rezervovať a zakúpiť doterajší majitelia. Predkupné právo si uplatnia preukázaním sa permanentkou z minulej sezóny.

V druhej vlne, ktorá bude prebiehať od 12. do 16. júna, si budú môcť rezervovať a zakúpiť permanentky noví záujemcovia.

CENNÍK V 1. A 2. VLNE PREDAJA

Tretia vlna predaja sa uskutoční od 24. do 28. júla a je opäť len pre nových záujemcov o kúpu permanentky. Ceny permanentiek v tretej vlne budú v porovnaní s prvými dvomi vlnami vyššie.

CENNÍK V 3. VLNE PREDAJA

Rezerváciu permanentných vstupeniek je potrebné uskutočniť e-mailom na adrese muranicova@hkpoprad.sk. Zároveň je rezerváciu nutné v uvedených termínoch potvrdiť bezprostrednou platbou v hotovosti. Tú bude možné uskutočniť len osobne na sekretariáte HK Poprad v budove Zimného štadióna mesta Poprad na 1. poschodí v čase od 8:00 – 16:00. Po zaplatení bude majiteľovi permanentky vystavený doklad, na základe ktorého sa od 31. júla do 3. augusta uskutoční výmena za plastovú kartu resp. za hodnotný box.


VYSVETLIVKY CENOVÝCH KATEGÓRII:
STANDARD

  • Domáce zápasy HK Poprad v základnej časti Tipsport Ligy 2017/2018.

PREMIUM  -

  • Domáce zápasy HK Poprad v základnej časti Tipsport Ligy 2017/2018,
  • domáce prípravné zápasy HK Poprad pred sezónou 2017/2018,
  • zápasy HK Poprad na 70. ročníku turnaja o Tatranský pohár,
  • domáce zápasy HK Poprad v rámci Vyšehradského pohára,
  • zápasy HK Poprad v play-off/play-out Tipsport Ligy 2017/2018.

ŤZP – Platí pre osoby ŤZP, ktoré sú povinné preukázať sa pri kúpe permanentnej vstupenky platným preukazom ŤZP, ŤZP-s a preukazom totožnosti alebo cestovným pasom.

SENIORI – Platí pre osoby staršie ako 60 rokov, ktoré sú povinné preukázať sa pri kúpe permanentnej vstupenky platným preukazom totožnosti alebo cestovným pasom.

ŠTUDENTI - Cenová kategória študenti (žiaci) platí pre žiakov základných škôl, študentov stredných škôl a vysokých škôl dennej formy štúdia. Žiaci základných škôl a študenti stredných a vysokých škôl si môžu na základe potvrdenia o návšteve školy alebo preukázania sa ISIC-om zakúpiť permanentnú vstupenku tejto kategórie.

ZĽAVOVÝ PROGRAM
Majitelia permanentných vstupeniek kategórie PREMIUM získavajú u partnerov HK Poprad množstvo zliav a akcií na produkty a služby až do výšky 30%.

AquaCity Poprad


Zľava 30% na vstup pre 1 osobu. Zľavu je možné uplatniť len po predložení permanentnej vstupenky HK Poprad PREMIUM na sezónu 2017/18 Tipsport Ligy.

SYNOT TIP


Špeciálny registračný bonus - okamžitý bonus vo výške 100% z hodnoty 1. vkladu na hráčsky účet až do výšky 15 €. Po uskutočnení registrácie a 1. vkladu zavolajte na call centrum (0800 198 198) alebo napíšte na synottip@synottip.sk, kde uvediete číslo permanentnej vstupenky HK Poprad PREMIUM na sezónu 2017/18 Tipsport Ligy.

CityBowling Poprad


Zľava 10% z cenníkovej ceny na bowling. Zľavu je možné uplatniť len po predložení permanentnej vstupenky HK Poprad PREMIUM na sezónu 2017/18 Tipsport Ligy.

New Chicago


Zľava 10% z ceny konzumného. Zľavu je možné uplatniť len po predložení permanentnej vstupenky HK Poprad PREMIUM na sezónu 2017/18 Tipsport Ligy.
 

Predpredaj.sk


Zľava z ceny vstupného na vybrané podujatia. Zľavu je možné uplatniť len po nahlásení čísla permanentky HK Poprad PREMIUM na sezónu 2017/18 Tipsport Ligy.

Bauer Hockey


Zľava na nákup športového vybavenia a fan predmetov. Zľavu je možné uplatniť len v predajni v Poprade po predložení permanentnej vstupenky HK Poprad PREMIUM na sezónu 2017/18 Tipsport Ligy.

Dobré Časy Poprad


Zľava 10% z ceny konzumného. Zľavu je možné uplatniť len po predložení permanentnej vstupenky HK Poprad PREMIUM na sezónu 2017/18 Tipsport Ligy.

OKTAN


Zľava 0,02€ na 1 liter akejkoľvek pohonnej látky v celej sieti OKTAN a zľava 20% ku všetkým programom umývacej linky ČS OKTAN Poprad - Spišská Sobota s predložením permanentnej vstupenky HK Poprad PREMIUM na sezónu 2017/18 Tipsport Ligy.
Facebook komentáre