Poprad dominoval nad Banskou Bystricou
21. decembra 2018
Preview zápasu HK Poprad vs Dukla Trenčín
23. decembra 2018

Peter Lichanec sa vrátil pod Tatry

Pod Tatry sa vracia útočník Peter Lichanec.

Peter Lichanec odštartoval sezónu v neďalekom Liptovskom Mikuláši. Za Liptovský Mikuláš odohral dohromady 11 duelov s bilanciou 1 gól a 2 asistencie. Odtiaľ jeho kroky smerovali do Banskej Bystrice v drese ktorej odohral 16 zápasov.

,,Vraciam sa do známeho prostredia. Keď som tu pôsobil v predchádzajúcich dvoch sezónach, tak som sa cítil veľmi dobre. Opäť sa teším, že si oblečiem popradský dres. Partia v kabíne bola vždy dobrá, je to cítiť aj teraz. Jadro hráčov tu ostalo, doplnilo sa to kvalitnými hráčmi, ktorí zapadli do kolektívu a dúfam, že zapadnem aj ja. Pevne verím, že to spoločne dotiahneme ďaleko,” povedal po príchode do Popradu Lichanec.

Lichanec si okrem popradského dresu obliekol obliekol aj dresy Banskej Bystrice, Liptovského Mikuláša, Karagandy, Senice, Piešťan, SLOVANU Bratislava, Trnavy, rodnej Prievidze a taktiež aj Zlína či Olomouca. V sezóne 2016/2017 si svojimi výkonmi vypýtal aj miesto v slovenskej reprezentácii. Popradský dres si Lichanec doposiaľ obliekol v 98 súťažných zápasoch, v ktorých dokázal vsietiť 16 gólov a pridať k nim 25 asistencií.

Facebook komentáre