Pomaľuj si ľad s Pulzarom

HK Poprad pripravil pre fanúšikov a širokú športovú verejnosť zaujímavé podujatie, cieľom ktorého je spoločné stretnutie priaznivcov hokeja a rozlúčka s ľadom. Ten slúžil v priebehu celej sezóny všetkým hokejistom od prípravky až po seniorov.  

Zimný štadión mesta Poprad otvorí popradským fanúšikom opäť svoje brány. Tentokrát sa najvernejší dostanú až za hranice tribún. Namiesto korčuľovania a hrania hokeja budú môcť pomaľovať ľad. Fanúšikom sa naskytá výnimočná príležitosť napísať na ľadovú plochu odkaz hráčom, pozdraviť priateľov, napísať pokrik alebo nakresliť klubové logo. Zároveň si pri svojom diele môžu vyhotoviť fotografiu a publikovať ju na sociálnych sieťach. Po skončení akcie vznikne na ľade spoločný výtvor v podobe farebnej koláže.

Maľovanie ľadu sa uskutoční v nedeľu 22. apríla 2018 od 13:00 do 14:00 hod. Vďaka spoločnosti PULZAR budú pre účastníkov pripravené farby rôznych odtieňov a maliarske pomôcky v podobe štetcov a valčekov. Odporúčame priniesť si aj vlastné náradie prípadne farby, aby bolo dostatok materiálu pre všetkých.

Vezmite svojich priateľov, rodiny a deti a príďte si užiť spoločné chvíle na zimnom štadióne. Vstup na podujatie je bezplatný. Vchod na zimný štadión bude z jeho bočnej strany (z parkoviska zo strany od AquaCity), kde bude pre všetkých účastníkov k dispozícii aj šatňa.

Vyzývame vás, aby ste sa kvôli bezpečnosti a ochrane zdravia pri zníženej teplote dostatočne obliekli a obuli si vhodnú obuv. Myslíte na to, že sa môžete zašpiniť farbou. Maľovanie nevhodných a vulgárnych malieb sa zakazuje.