Poprad do play-off s novými dresmi

V stredu 31.03.2021 začne pre HK Poprad najdôležitejšia časť sezóny. Kamzíci do nej vstúpia s novými dresmi od spoločnosti 3b. Bez zmien v dizajne, ale s novými logami partnerov.

Dá sa povedať, že je to už tradícia posledných sezón, vstúpiť do play-off s novou sadou dresov. Táto aktuálna bude reflektovať aj na navýšenie finančnej podpory od niektorých partnerov nad rámec pôvodných plánov.

Oproti základnej časti nahradí výročné logo na srdci logo spoločnosti Petroltrans. Tá patrí k dlhodobejším partnerom HK Poprad a pred play-off zvýšila svoj príspevok do klubového rozpočtu. „Ďakujeme nášmu partnerovi za tento príspevok, je to náš podporovateľ odkedy je nové vedenie v klube. Sme veľmi vďační, že máme takého stabilného partnera a sme v rokovaní o predĺžení spolupráce na dlhší čas,“ zhodnotil riaditeľ klubu Ľudovít Jurinyi aktuálne partnerstvo.

Na prednej strane dresov pod klubovým logom pribudne tiež veľké logo popradskej Tatravagónky. Tá rovnako nad rámec pôvodnej spolupráce zvýšila svoj príspevok pred týmto play-off. „Sme veľmi radi, že máme takého strategického partnera. Je to veľká a stabilná firma, ktorá nás podporuje. V tejto sezóne nám poskytne finančné plnenie nad rámec pôvodne dohodnutej spolupráce. Zároveň jednáme spoločne o novom viacročnom kontrakte. Tatravagónke chceme vyjadriť aj touto cestou veľké poďakovanie,“ povedal Ľudovít Jurinyi o tomto strategickom partnerstve.

Logo vytvorené k 90. výročiu klubu bude po novom umiestnené na ľavom rukáve. Na pravom pribudlo logo spoločnosti Datart, ktorá taktiež stojí pri klube. Súčasťou dresov s dizajnom zo skončenej základnej časti sú aj naďalej logá partnerov klubu a APHK.

„Každý rok máme tradíciu, že na play-off prinesieme novú sadu dresov. Táto aktuálna reflektuje aj na vyššie uvedené spolupráce nad rámec pôvodných kontraktov. Veríme, že tieto dresy nám prinesú šťastie a že diváci uvidia z našej strany skvelý hokej,“ dodal na záver šéf popradského klubu.

Stránka Tatravagónka Poprad