Poprad vezie z Maďarska dva body, Drgoň dvakrát skóroval

DVTK Jegesmedvék Miškovec – HK Poprad 2:3 pp (0:1, 1:1, 1:0 – 0:1)

Poprad sa už v 22. minúte dostal do dvojgólového vedenia, keď sa postupne presadili Haščák a Drgoň. Následne prevzali iniciatívu domáci, ktorí po góloch Kissa a Jordana vyrovnali. O zisku bodu navyše rozhodol svojim druhým gólom v zápase obranca Drgoň.

Góly: 40. D. Kiss (Osterberg, Vas), 55. Z. Jordan (Wehrs, Osterberg) – 3. Haščák (Skokan, Svitana), 22. Drgoň (Skokan, Haščák), 62. Drgoň (Preisinger, Handlovský)

Rozhodovali: Goga, Výleta – Crman, Ordzovenský

Vylúčení: 5:6 na 2 min, presilovky 1:1, oslabenia: 0:0

bez divákov

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna – Szirányi, Wehrs, D. Kiss, Wolff, Rauhauser, Láda, Vojtkó – Révész, Vas, Rokaly – Magosi, Galanisz, Lövei – Z. Jordan, Osterberg, Csányi – Mattyasovszki, Miskolczi, Ritó

HK Poprad: Vošvrda – Drgoň, Repe, D. Brejčák, Dalhuisen, Hudec, Česánek, Kramár – Haščák, Skokan, Svitana – Handlovský, Preisinger, Vandas – Livingston, Zagrapan, Tavi – Matej Paločko, Bjalončík, Matúš Paločko – Mešár

Peter Mikula (tréner Popradu) – Vedeli sme, že Miškovec je doma nepríjemný súper, ale cez to všetko sme v prvej tretine hrali veľmi dobrý hokej a tento zápas sme mali vyhrať. Nižšia sústredenosť, nekoncentrovanosť pri stave 2:0 nás stála bod, spravili sme tam pri hre 5 na 5 veľa chýb. Aj z toho pramenili ich presilové hry, počas jednej z nich sme inkasovali aj gól. Nie som spokojný s hrou hlavne v druhej tretine.