Poprad zakončil rok 2020 víťazstvom a upevnil prvé miesto v tabuľke

DVTK Jegesmedvék Miškovec – HK Poprad 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Poprad chcel v Maďarsku odčiniť dve domáce prehry s hráčmi DVTK. Nasmeroval ich k tomu v 19. minúte Skokan, ktorý využil presilovú hru. Domáci vyrovnali v 23. minúte zásluhou Osterberga rovnako počas početnej výhody. Kamzíci v druhom dejstve nevyužili 62-sekundovú presilovku o dvoch hráčov. Našťastie ich to nemuselo mrzieť, na konci druhej tretiny strelili za 59 sekúnd dva góly. Úspešnými strelcami boli Livingston a Svitana. Záverečná tretina priniesla druhý gól Svitanu v zápase. Strelil ho 41 sekúnd pred koncom zápasu do opustenej bránky domácich. Poprad tak po výhre 4:1 vezie z Miškovca tri body a ukončuje rok 2020 na 1. mieste ligovej tabuľky.

Góly: 23. Osterberg (Egle, Vas) – 19. Skokan (Svitana, Drgoň), 39. Livingston (Drgoň, Brejčák), 40. Svitana (Skokan), 60. Svitana (Dalhuisen, Haščák)

Rozhodovali: Korba, Adamec – Valo, Bogdaň

Vylúčení: 7:7 na 2 min., navyše Flick 10 min. za vrazenie na mantinel, presilovky 1:1, oslabenia 0:0

bez divákov

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Drgoň, D. Brejčák, Ulrych, Dalhuisen, Kramár, Erving, Hudec – Haščák, Skokan, Svitana – Vandas, Preisinger, Handlovský – Tavi, Bjalončík, Livingston – Matúš Paločko, Jevoš, Matej Paločko – Hajnik

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (B. Kiss) – Wehrs, Szirányi, Láda, D. Kiss, Rauhauser, Vojtkó, Révész – Flick, Vas, Egle – Csányi, Osterberg, Anderson – Rokaly, Galanisz, Magosi – Ritó, Lövei, Miskolczi