Posezónna autogramiáda hráčov HK Poprad

V utorok 9. apríla 2024 sa od 17:00 hod. v Zimnom štadióne mesta Poprad uskutoční autogramiáda popradských hokejistov. Pre najvernejších tak vzniká príležitosť stretnúť sa naživo so svojimi obľúbencami.

Pozývame vás na poslednú sezónnu autogramiádu HK Poprad, ktorá sa uskutoční v utorok 9. apríla 2024 o 17:00 v Zimnom štadióne mesta Poprad. Je to skvelá pozvánka nielen pre našich fanúšikov, ale aj ich rodiny s deťmi. Je to ideálna príležitosť na stretnutie s obľúbenými hráčmi a získanie ich podpisov a fotografií ako spomienku na tohtoročnú sezónu.

Okrem stretnutia s hokejovými hráčmi je pre najmladších detský kútik, kde sa budú môcť venovať vyfarbeniu omaľovánok HK Poprad. Deti sa okrem toho môžu tešiť na stretnutie s maskotom Kamkom.

Autogramiáda sa uskutoční pri novej fotostene s históriou a osobnosťami klubu.

Vstup na štadión je možný cez bránu A/C, odkiaľ budú návštevníci smerovaní k autogramiáde pod tribúnou „C“. Po ukončení podujatia, ktoré trvá jednu hodinu, sa bude vychádzať cez východ B/C. Upozorňujeme, že počet podpisových kartičiek je obmedzený, preto neváhajte a príďte včas, aby ste si tento jedinečný zážitok nenechali ujsť.