Poprad opäť víťazne v podtatranskom derby
30. októbra 2017
Súťaž o najhlučnejšiu 3búnu
31. októbra 2017

Pred reprezentačnou prestávkou nás čakajú tri zápasy

Kalendár Tipsport Ligy prináša ďalší náročný týždeň, v priebehu ktorého odohrajú hráči HK Poprad 3 zápasy. Na dve stretnutia vycestujú Kamzíci na súperov ľad.

Trénerský tím už nemá k dispozícií českého obrancu Vojtěcha Zadražila, ktorý z rodinných dôvodov požiadal vedenie klubu o uvoľnenie z kontraktu. Popradská defenzíva sa ešte stále nemôže spoliehať na Daniela Brejčáka, ktorý je v procese rekonvalescencie. Po zranení sa už zapojil do tréningového procesu a jeho návrat do zápasovej zostavy je podmienený stopercentným zdravotným stavom.

Liečba z choroby neumožňuje nastúpiť ani Richardovi Rapáčovi. Čakajú ho ďalšie vyšetrenia, po ktorých veríme, že sa zapojí do tréningového procesu. Na lavičke Popradu sa už objavil Arne Kroták. Tentokrát však v pozícií člena realizačného tímu. Zdravotný stav mu po zranení stále nedovoľuje nastúpiť na zápas, a preto bol počas posledného duelu tímu k dispozícií v inej úlohe. Vedenie aj tréneri sú spokojní s výkonom Lukáša Vartovníka, ktorý je hráčom farmárskej Spišskej Novej Vsi, a je v snahe oboch strán, aby bojoval za Poprad. Popradský dres by si mal obliesť aj v nasledujúcom zápase.

Facebook komentáre