Prešov stratil dvojgólové vedenie, napravil to v nájazdoch

HC 21 Prešov – Comarch Cracovia 5:4 sn (2:1, 1:1, 1:2 – 1:0)

Štvrtý zápas Tatranského pohára 2021 priniesol súboj Prešova a Krakova. Prešovskí hokejisti viedli na začiatku tretej tretiny 4:2, o náskok prišli v priebehu 3 minút. Nakoniec sa im podarilo získať extrabod, keď nájazdy rozhodol víťazný gól Patrika Halamu. Prešov má po 2 zápasoch na konte 2 body a s určitosťou už nemôže postúpiť do finále Tatranského pohára. O tom, o ktoré miesto bude v nedeľu hrať rozhodne zajtrajší súboj Pustertalu a Krakova.

Góly: 4. Zagrapan, 7. Halama, 29. Klíma, 42. Nauš (Čacho), rozh. náj. Halama – 10. Kapica (Nemec), 27. Nemec, 52. Kaminski (Ježek), 54. Ježek

Rozhodovali: Štefík, Valach – Šoltés, Kovalčík

Vylúčení: 6:6 na 2 min., presilovky 0:1, oslabenia 0:0

50 divákov

HC 21 Prešov: Adamko (Petrík) – Lalík, Kaščák, F. Fekiač, Jendroľ, Turan, Bača, Masarik – Zagrapan – Nauš, Čacho, Jokinen – Klíma, V. Fekiač, Šimun – Halama, Magdolen, Pulščák

Comarch Cracovia: Dudáš, Gula, Ignatovich, Jaracz, Ježek, Saur – Csamangó, Bezwinski, Brynkus, Kaminski, Kapica, Nemec, Voroshilo, Yatsenko